fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фонд IFC інвестує $15 млн для бізнесу в Україні

Fond IFC investuje $15 mln dlja biznesu v Ukraїni
Cпівінвесторами в фонді є Європейський банк реконструкції і розвитку, Німецький і Голландський банки розвитку і Західний підприємницький фонд NIS, який фінансується урядом США
Cpivinvestoramy v fondi je Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku, Nimećkyj i Gollandśkyj banky rozvytku i Zahidnyj pidpryjemnyćkyj fond NIS, jakyj finansujeťsja urjadom SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародна фінансова корпорація входить до групи Світового банку. Як уточнили в IFC, мова йде про Фонд зростання країн, що розвиваються (EEGF III). На які сфери орієнтований фонд. Цільовий розмір фонду становить — $ 150 млн. Очікується, що він інвестує в 10-15 компаній з розміром транзакцій від $5 до $20 млн. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Інвестиції IFC допоможуть стимулювати додатковий приватний капітал для регіону, а також продемонструвати привабливі інвестиційні можливості України в секторах, орієнтованих на експорт. Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимуму. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародна фінансова корпорація входить до групи Світового банку. Як уточнили в IFC, мова йде про Фонд зростання країн, що розвиваються (EEGF III).

На які сфери орієнтований фонд

Цільовий розмір фонду становить — $ 150 млн. Очікується, що він інвестує в 10-15 компаній з розміром транзакцій від $5 до $20 млн. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості і агробізнесу. Інвестиції IFC допоможуть стимулювати додатковий приватний капітал для регіону, а також продемонструвати привабливі інвестиційні можливості України в секторах, орієнтованих на експорт.

Нагадаємо, що рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимумуФонд IFC інвестує $15 млн для бізнесу в Україні 1Україна сягнула 6-річного максимуму привабливості. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: