fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Івано-Франківську відбудеться Форум соцінвесторів

V Ivano-Frankivśku vidbudeťsja Forum socinvestoriv
Це щорічний розширений діалог, започаткований організацією Garage Gang у 2016 році, щоби виявляти оптимальну взаємодію між громадянськими лідерами, освітніми інноваторами, креативними підприємцями, бізнес-активістами та державними управлінцями
Ce ščoričnyj rozšyrenyj dialog, započatkovanyj organizacijeju Garage Gang u 2016 roci, ščoby vyjavljaty optymaľnu vzajemodiju miž gromadjanśkymy lideramy, osvitnimy innovatoramy, kreatyvnymy pidpryjemcjamy, biznes-aktyvistamy ta deržavnymy upravlincjamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дана програма фокусується на забезпеченні поінформованої доброчинності через механізм краудфандингу та інструменти соціальних інвестицій. На часі дізнатися, кого запрошують на Форум та про які теми там говоритимуть. Деталі того, про що саме хочуть поговорити всі, хто прибуде на Форум. Ефективна взаємодія між тими, хто вкладає знання, час, і зусилля, та тими, хто долучається до задуму фінансово, потребує довіри партнерів одне до одного, і довіри до спільного майбутнього.  Цього року організовується розширений діалог між соціальними лідерами і стратегічними філантропами (соціальними інвесторами). Тема заходу: що є предметом соціальних інвестицій? Про те, як і для чого такі інвестиції застосовуватимуть, на кого вони скеровані та яким проектам можуть бути корисні, і поговорять під час заходу. Час і місце проведення. Захід, за словами організаторів, відбудеться 25 липня з 9:30 до 19:00, в театрі ім. І.Франка, вул. Незалежності 42 у Івано-Франківську. Реєстрація є обовязковою для усіх, хто хоче долучитися до проведення заходу в якості учасників чи гостей.
Реклама 👇 Замовити

Дана програма фокусується на забезпеченні поінформованої доброчинності через механізм краудфандингу та інструменти соціальних інвестицій. На часі дізнатися, кого запрошують на Форум та про які теми там говоритимуть.

Деталі того, про що саме хочуть поговорити всі, хто прибуде на Форум

Ефективна взаємодія між тими, хто вкладає знання, час, і зусилля, та тими, хто долучається до задуму фінансово, потребує довіри партнерів одне до одного, і довіри до спільного майбутнього.  Цього року організовується розширений діалог між соціальними лідерами і стратегічними філантропами (соціальними інвесторами). Тема заходу: що є предметом соціальних інвестицій? Про те, як і для чого такі інвестиції застосовуватимуть, на кого вони скеровані та яким проектам можуть бути корисні, і поговорять під час заходу.

Час і місце проведення

Захід, за словами організаторів, відбудеться 25 липня з 9:30 до 19:00, в театрі ім. І.Франка, вул. Незалежності 42 у Івано-Франківську.

Реєстрація є обов’язковою для усіх, хто хоче долучитися до проведення заходу в якості учасників чи гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: