Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий фонд для європейських стартапів залучив $170 млн

Novyj fond dlja jevropejśkyh startapiv zalučyv $170 mln

Люксембурзька компанія Mangrove Capital Partners — одна з провідних у сфері венчурного капіталу в Європі — заснувала фонд. Він буде використовуватися для інвестицій в Європу та Ізраїль
Ljuksemburźka kompanija Mangrove Capital Partners — odna z providnyh u sferi venčurnogo kapitalu v Jevropi — zasnuvala fond. Vin bude vykorystovuvatysja dlja investycij v Jevropu ta Izraїľ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Mangrove з 2000 року інвестувала в більш ніж 130 проектів і є однію з найбільш успішних венчурних компаній в Європі. В цей час компанія має більш ніж $1 млрд, інвестуючи в WalkMe, Lesara, JobToday, FreedomPOP, Wallapop, Kang і Happify. Партнер Mangrove Майкл Джексон, раніше займав посаду головного операційного директора в Skype, а також був частиною команди AXA і Blockchain.  Плани фонду Mangrove. Mangrove вклала $8 млн у Welden, і врешті це стало найбільшим технологічним IPO, що вийшло з Ізраїлю. Також компанія відома тим, що стала першим інвестором в Skype, перетворивши інвестиції в розмірі $2 млн в $200. Нинішню суму вдалося зібрати за два місяці, причому 90% вкладень — це кошти попередніх інвесторів Mangrove. Марк Тлужч (Mark Tluszcz), співзасновник і головний виконавчий директор, сказав, що компанія надаватиме перевагу інвестуванню в інноваційні або незвичні технології. В компанії також зазначили, що вони вибрали невеликий фонд для того, щоб максимізувати продуктивність. Менший розмір фонду означає менші інвестиції, але потенційно великі прибутки, якщо стартап добре запрацює.

Mangrove з 2000 року інвестувала в більш ніж 130 проектів і є однію з найбільш успішних венчурних компаній в Європі. В цей час компанія має більш ніж $1 млрд, інвестуючи в WalkMe, Lesara, JobToday, FreedomPOP, Wallapop, Kang і Happify. Партнер Mangrove Майкл Джексон, раніше займав посаду головного операційного директора в Skype, а також був частиною команди AXA і Blockchain. 

Плани фонду Mangrove

Mangrove вклала $8 млн у Welden, і врешті це стало найбільшим технологічним IPO, що вийшло з Ізраїлю. Також компанія відома тим, що стала першим інвестором в Skype, перетворивши інвестиції в розмірі $2 млн в $200.

Нинішню суму вдалося зібрати за два місяці, причому 90% вкладень — це кошти попередніх інвесторів Mangrove. Марк Тлужч (Mark Tluszcz), співзасновник і головний виконавчий директор, сказав, що компанія надаватиме перевагу інвестуванню в інноваційні або незвичні технології. В компанії також зазначили, що вони вибрали невеликий фонд для того, щоб максимізувати продуктивність.

Менший розмір фонду означає менші інвестиції, але потенційно великі прибутки, якщо стартап добре запрацює.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: