Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна — в ТОП-10 країн за активністю пішоходів

Ukraїna — v TOP-10 kraїn za aktyvnistju pišohodiv

Дослідники проаналізували дані щодо фізичної активності із понад 700 тис користувачів смартфонів у різних країнах світу — і отримана ними карта показників свідчить, наскільки по-різному ставляться мешканці різних країн до того, аби ходити пішки, а не пересуватися автівками
Doslidnyky proanalizuvaly dani ščodo fizyčnoї aktyvnosti iz ponad 700 tys korystuvačiv smartfoniv u riznyh kraїnah svitu — i otrymana nymy karta pokaznykiv svidčyť, naskiľky po-riznomu stavljaťsja meškanci riznyh kraїn do togo, aby hodyty pišky, a ne peresuvatysja avtivkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто лідирує серед найвитриваліших. Першість серед країн, де є смартфони, утримують китайці. У Гонконзі мешканці в середньому проходять за добу 6880 кроків (майже 6 км). А от у Індонезії живуть чи не найледачіші пішоходи — тут вони проходять трохи більше 3,5 тис кроків. Такі дані оприлюднили дослідники зі Стенфорду. Україна теж потрапила до чільного переліку. До числа найвитриваліших країн світу можна віднеси й Україну — судячи з графічної кольорової шкали, Україна перебуває десь на рівні Китаю за кількістю пройдених кроків (від 6 тис кроків щодоби в середньому). В чому особливість дослідження, до якого потрапила Україна. За словами професора біоінженерії Скотта Делпа, результати цього дослідження приблизно в 1 тис перевищують все, що людство вивчало стосовно особливостей руху та уподобань у пересуванні містами та селами. Агреговані дані дадуть можливість науковцям зрозуміти, як корелює фізична активність зі станом здоров’я та поширенням певних захворювань серед різних націй.

Хто лідирує серед найвитриваліших

Першість серед країн, де є смартфони, утримують китайці. У Гонконзі мешканці в середньому проходять за добу 6880 кроків (майже 6 км). А от у Індонезії живуть чи не найледачіші пішоходи — тут вони проходять трохи більше 3,5 тис кроків. Такі дані оприлюднили дослідники зі Стенфорду. Україна теж потрапила до чільного переліку.

До числа найвитриваліших країн світу можна віднеси й Україну — судячи з графічної кольорової шкали, Україна перебуває десь на рівні Китаю за кількістю пройдених кроків (від 6 тис кроків щодоби в середньому).

В чому особливість дослідження, до якого потрапила Україна

За словами професора біоінженерії Скотта Делпа, результати цього дослідження приблизно в 1 тис перевищують все, що людство вивчало стосовно особливостей руху та уподобань у пересуванні містами та селами. Агреговані дані дадуть можливість науковцям зрозуміти, як корелює фізична активність зі станом здоров’я та поширенням певних захворювань серед різних націй.

Україна — в ТОП-10 країн за активністю пішоходів 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: