fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна — в ТОП-10 країн за активністю пішоходів

Ukraїna — v TOP-10 kraїn za aktyvnistju pišohodiv
Дослідники проаналізували дані щодо фізичної активності із понад 700 тис користувачів смартфонів у різних країнах світу — і отримана ними карта показників свідчить, наскільки по-різному ставляться мешканці різних країн до того, аби ходити пішки, а не пересуватися автівками
Doslidnyky proanalizuvaly dani ščodo fizyčnoї aktyvnosti iz ponad 700 tys korystuvačiv smartfoniv u riznyh kraїnah svitu — i otrymana nymy karta pokaznykiv svidčyť, naskiľky po-riznomu stavljaťsja meškanci riznyh kraїn do togo, aby hodyty pišky, a ne peresuvatysja avtivkamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто лідирує серед найвитриваліших. Першість серед країн, де є смартфони, утримують китайці. У Гонконзі мешканці в середньому проходять за добу 6880 кроків (майже 6 км). А от у Індонезії живуть чи не найледачіші пішоходи — тут вони проходять трохи більше 3,5 тис кроків. Такі дані оприлюднили дослідники зі Стенфорду. Україна теж потрапила до чільного переліку. До числа найвитриваліших країн світу можна віднеси й Україну — судячи з графічної кольорової шкали, Україна перебуває десь на рівні Китаю за кількістю пройдених кроків (від 6 тис кроків щодоби в середньому). В чому особливість дослідження, до якого потрапила Україна. За словами професора біоінженерії Скотта Делпа, результати цього дослідження приблизно в 1 тис перевищують все, що людство вивчало стосовно особливостей руху та уподобань у пересуванні містами та селами. Агреговані дані дадуть можливість науковцям зрозуміти, як корелює фізична активність зі станом здоров’я та поширенням певних захворювань серед різних націй.
Реклама 👇 Замовити

Хто лідирує серед найвитриваліших

Першість серед країн, де є смартфони, утримують китайці. У Гонконзі мешканці в середньому проходять за добу 6880 кроків (майже 6 км). А от у Індонезії живуть чи не найледачіші пішоходи — тут вони проходять трохи більше 3,5 тис кроків. Такі дані оприлюднили дослідники зі Стенфорду. Україна теж потрапила до чільного переліку.

До числа найвитриваліших країн світу можна віднеси й Україну — судячи з графічної кольорової шкали, Україна перебуває десь на рівні Китаю за кількістю пройдених кроків (від 6 тис кроків щодоби в середньому).

В чому особливість дослідження, до якого потрапила Україна

За словами професора біоінженерії Скотта Делпа, результати цього дослідження приблизно в 1 тис перевищують все, що людство вивчало стосовно особливостей руху та уподобань у пересуванні містами та селами. Агреговані дані дадуть можливість науковцям зрозуміти, як корелює фізична активність зі станом здоров’я та поширенням певних захворювань серед різних націй.

Україна — в ТОП-10 країн за активністю пішоходів 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: