Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні скасували обов’язкове використання печаток на документах

V Ukraїni skasuvaly obov'jazkove vykorystannja pečatok na dokumentah

Закон №4194 передбачає скасування вимоги обов'язкового використання печаток на документах. Законопроект Рада схвалила в березні 2017 року. Президент України Петро Порошенко дерегуляційний документ підписав в квітні
Zakon №4194 peredbačaje skasuvannja vymogy obov'jazkovogo vykorystannja pečatok na dokumentah. Zakonoproekt Rada shvalyla v berezni 2017 roku. Prezydent Ukraїny Petro Porošenko dereguljacijnyj dokument pidpysav v kvitni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Документ скасовує обов’язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Деталі законопроекту. Виключається необхідність використання печаток у відносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційних документах підприємців. Суб’єкт господарювання тепер має право використовувати у своїй діяльності печатку, але це не є обов’язковим, а наявність/відсутність відбитка на документі не створює жодних юридичних наслідків. Також закон встановлює, що виготовлення, продаж або придбання юрособами/фізособами-підприємцями печаток здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру.

Документ скасовує обов’язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).

Деталі законопроекту

Виключається необхідність використання печаток у відносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки на офіційних документах підприємців.

Суб’єкт господарювання тепер має право використовувати у своїй діяльності печатку, але це не є обов’язковим, а наявність/відсутність відбитка на документі не створює жодних юридичних наслідків. Також закон встановлює, що виготовлення, продаж або придбання юрособами/фізособами-підприємцями печаток здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: