fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні скасували обов’язкове використання печаток

V Ukraїni skasuvaly obov'jazkove vykorystannja pečatok
Закон №4194 передбачає скасування вимоги обов'язкового використання печаток на документах. Законопроект Рада схвалила в березні 2017 року. Президент України Петро Порошенко дерегуляційний документ підписав в квітні
Zakon №4194 peredbačaje skasuvannja vymogy obov'jazkovogo vykorystannja pečatok na dokumentah. Zakonoproekt Rada shvalyla v berezni 2017 roku. Prezydent Ukraїny Petro Porošenko dereguljacijnyj dokument pidpysav v kvitni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Раніше використання печатки було обовязковим атрибутом для багатьох идів діяльності в Україні та ведення відповідної документації. Тепер законодавче рішення скасовує обовязкове використання печаток, незалежно від їх наявності у субєктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). На часі дізнатися про це більше та про подальший порядок роботи із документами. Деталі законопроекту щодо печаток. Новим законопроектом виключається необхідність використання печатки у відносинах субєктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки. Норма стосується вимог щодо офіційних документів у підприємців. Субєкт господарювання тепер має право використовувати у своїй діяльності печатку, але це не є обовязковим. Також наявність/відсутність відбитка на документі не створює жодних юридичних наслідків. Додатково закон встановлює, що виготовлення, продаж або придбання юридичними особами та фізичними особами-підприємцями печатки здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру, повідомляється на сайті законодавчого органу. Про те, як можна зареєструвати в Україні ФОП за добу, читайте за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Раніше використання печатки було обов’язковим атрибутом для багатьох идів діяльності в Україні та ведення відповідної документації. Тепер законодавче рішення скасовує обов’язкове використання печаток, незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). На часі дізнатися про це більше та про подальший порядок роботи із документами.

Деталі законопроекту щодо печаток

Новим законопроектом виключається необхідність використання печатки у відносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Також встановлюється адміністративна відповідальність за вимагання держорганом або органом місцевого самоврядування наявності відбитка печатки. Норма стосується вимог щодо офіційних документів у підприємців.

Суб’єкт господарювання тепер має право використовувати у своїй діяльності печатку, але це не є обов’язковим. Також наявність/відсутність відбитка на документі не створює жодних юридичних наслідків. Додатково закон встановлює, що виготовлення, продаж або придбання юридичними особами та фізичними особами-підприємцями печатки здійснюється без отримання будь-яких документів дозвільного характеру, повідомляється на сайті законодавчого органу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Про те, як можна зареєструвати в Україні ФОП за добу, читайте за посиланнямВ Україні скасували обов'язкове використання печаток 1Як зареєструвати ФОП за добу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: