fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mobile ID запрацює до кінця 2017 року

Mobile ID zapracjuje do kincja 2017 roku
Таким чином громадяни зможуть отримувати низку державних послуг. Для цього Кабмін підготує рішення для мобільної ідентифікації громадян та отримання державних послуг онлайн
Takym čynom gromadjany zmožuť otrymuvaty nyzku deržavnyh poslug. Dlja ćogo Kabmin pidgotuje rišennja dlja mobiľnoї identyfikaciї gromadjan ta otrymannja deržavnyh poslug onlajn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет міністрів України до кінця року розробить законодавчу базу для впровадження мобільної ідентифікації громадян Mobile ID. Про це заявив премєр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду. На часі дізнатися, як працюватиме мобільна ідентифікація. Як працюватиме урядовий портал та Mobile ID. Портал найближчим часом буде оновлено і громадяни зможуть отримувати через нього державні послуги. Впровадження мобільної ідентифікації дозволить звести до мінімуму контакти з чиновниками і збільшити перелік надаваних онлайн держпослуг. Для впровадження в Україні електронного уряду існує перелік необхідних кроків, зокрема впровадження безконтактних електронних послуг, перехід на електронну ідентифікацію та електронний підпис громадянина. До кінця 2017 у Кабміні повідомляли про наміри запустити електронний уряд, а також прийняти закон про єдину систему електронної взаємодії і повністю відмовитися від паперового документообігу. Як функціонує сервіс. Це — сервіс мобільної ідентифікації користувачів, яка дозволяє абоненту використовувати свій мобільний телефон з встановленою в ньому SIM-картою для безпечної електронної ідентифікації. Mobile ID можна використовувати для доступу до захищених електронних документів, а також щоб ставити підпис на документах. Такий стандарт здатний поліпшити якість надання адміністративних та інших сервісів. В Україні вперше стандарт Mobile ID був реалізований на порталі адміністративних послуг у Львові. Вже до кінця року ми підготуємо рішення для мобільного ідентифікації громадян, отримання державних послуг онлайн, це Mobile ID. Володимир Гройсман. премєр-міністр України.
19.07.2017,16:40
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Кабінет міністрів України до кінця року розробить законодавчу базу для впровадження мобільної ідентифікації громадян Mobile ID. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду. На часі дізнатися, як працюватиме мобільна ідентифікація.

Як працюватиме урядовий портал та Mobile ID

Портал найближчим часом буде оновлено і громадяни зможуть отримувати через нього державні послуги. Впровадження мобільної ідентифікації дозволить звести до мінімуму контакти з чиновниками і збільшити перелік надаваних онлайн держпослуг.

Для впровадження в Україні електронного уряду існує перелік необхідних кроків, зокрема впровадження безконтактних електронних послуг, перехід на електронну ідентифікацію та електронний підпис громадянина. До кінця 2017 у Кабміні повідомляли про наміри запустити електронний уряд, а також прийняти закон про єдину систему електронної взаємодії і повністю відмовитися від паперового документообігу.

Як функціонує сервіс

Це — сервіс мобільної ідентифікації користувачів, яка дозволяє абоненту використовувати свій мобільний телефон з встановленою в ньому SIM-картою для безпечної електронної ідентифікації. Mobile ID можна використовувати для доступу до захищених електронних документів, а також щоб ставити підпис на документах. Такий стандарт здатний поліпшити якість надання адміністративних та інших сервісів. В Україні вперше стандарт Mobile ID був реалізований на порталі адміністративних послуг у Львові.

Вже до кінця року ми підготуємо рішення для мобільного ідентифікації громадян, отримання державних послуг онлайн, це Mobile ID

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: