fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google пропонує 3D-екскурсії у музей у низці міст України

Google proponuje 3D-ekskursiї u muzej u nyzci mist Ukraїny
Крім віртуальної подорожі, на сайті можна дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом
Krim virtuaľnoї podoroži, na sajti možna diznatysja pro istoriju žyttja v riznyh regionah, a takož oznajomytysja z narodnoju arhitekturoju ta pobutom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Google разом з Міністерством культури України створили віртуальний тур по 7 музеях під відкритим небом в різних областях. На часі дізнатися, як можна віртуально відвідати музей в Україні. Як потрапити у віртуальну подорож. У віртуальний тур музеями в 3D можна вирушити на сайті. Крім віртуальної подорожі, тут можна дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. 3D-тури по музеях також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії Автентична Україна. Загальний цикл доступних екскурсій на сайті складається з музеїв народної архітектури та побуту в Києві (Пирогово), Львові (Шевченківський гай), Переяславі-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства Мамаєва Слобода (Київ), Запорізької Січі — заповідника Хортиця (Запоріжжя) і резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині. Усі ці музеї можна відвідати, не покидаючи власного дому чи офісу. Віртуальна екскурсія у кожен музей доступна трьома мовами — українською, російською та англійською. 360-градусні панорами дають змогу прогулятися по території музеїв, заглянути всередину будинків та ознайомитися з експозиціями. В рамках кампанії Автентична Україна вже представлені віртуальні тури по дерев’яним церквам карпатського регіону, які вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур по Київському національному академічному театру оперети. Ми також розповідали вам про те, як віртуальна реальність допоможе вивчати міські простори в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Google разом з Міністерством культури України створили віртуальний тур по 7 музеях під відкритим небом в різних областях. На часі дізнатися, як можна віртуально відвідати музей в Україні.

Як потрапити у віртуальну подорож

У віртуальний тур музеями в 3D можна вирушити на сайті. Крім віртуальної подорожі, тут можна дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. 3D-тури по музеях також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії «Автентична Україна». Загальний цикл доступних екскурсій на сайті складається з музеїв народної архітектури та побуту в Києві (Пирогово), Львові («Шевченківський гай»), Переяславі-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізької Січі — заповідника «Хортиця» (Запоріжжя) і резиденції Богдана Хмельницького в Чигирині. Усі ці музеї можна відвідати, не покидаючи власного дому чи офісу.

Віртуальна екскурсія у кожен музей доступна трьома мовами — українською, російською та англійською. 360-градусні панорами дають змогу прогулятися по території музеїв, заглянути всередину будинків та ознайомитися з експозиціями. В рамках кампанії «Автентична Україна» вже представлені віртуальні тури по дерев’яним церквам карпатського регіону, які вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур по Київському національному академічному театру оперети.

Ми також розповідалиGoogle пропонує 3D-екскурсії у музей у низці міст України 1Команда Pixelated Realities — про міські простори в Україні та використання VR / AR для них вам про те, як віртуальна реальність допоможе вивчати міські простори в Україні.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: