Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сан-Маріно стане першою 5G-країною в світі

San-Marino stane peršoju 5G-kraїnoju v sviti

Компанія Telecom Italia заявила, що розпочне випробування нової технології. Очільник технічного підрозділу Джованні Феріго заявив, що мережа 5G у Сан-Маріно стане першою в Європі
Kompanija Telecom Italia zajavyla, ščo rozpočne vyprobuvannja novoї tehnologiї. Očiľnyk tehničnogo pidrozdilu Džovanni Ferigo zajavyv, ščo mereža 5G u San-Marino stane peršoju v Jevropi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мікро-держава Сан-Маріно має населення, що злегка перевищує 30 тис громадян, а її площа складає 61 км², що робить її найменшою республікою у світі. Telecom Italia обіцяє оновлення нині наявної мережі 4G до 5G в 2018 році. Як впроваджуватимуть новий телеком-стандарт. Очікується, що будівництво нової мережі 5G коштуватиме €56 млрд та створить близько 2,3 млн робочих місць. Очільник технічного підрозділу Джованні Феріго зазначив, що тестування мережі 5G в Сан-Маріно відіграватиме важливу роль у розвитку технології не лише в Італії, а й в європейському регіоні в цілому. Минулого року Єврокомісія опублікувала план дій для впровадження 5. Було визначено провідні галузі, такі як охорона здоров’я, транспорт, автопромисловість та комунальні підприємства. Вони отримають економічну вигоду від мережі нового покоління у розмірі €113 млрд до 2025 року. Компанія Telecom Italia також випробовує технологію 5G в Мілані та Турині, але завдяки меншій кількості обмежень на використання радіохвиль має більше свободи в Сан-Маріно. Що відомо про 5G в Україні. До кінця 2018 року Київстар зможе впровадити 4G-зв’язок, якщо будуть створені умови для використання діапазону 1800 МГц у містах України. Нещодавно ми писали про те, що Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість 4G відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування 4G вже не матиме сенсу.

Мікро-держава Сан-Маріно має населення, що злегка перевищує 30 тис громадян, а її площа складає 61 км², що робить її найменшою республікою у світі. Telecom Italia обіцяє оновлення нині наявної мережі 4G до 5G в 2018 році.

Як впроваджуватимуть новий телеком-стандарт

Очікується, що будівництво нової мережі 5G коштуватиме €56 млрд та створить близько 2,3 млн робочих місць. Очільник технічного підрозділу Джованні Феріго зазначив, що тестування мережі 5G в Сан-Маріно відіграватиме важливу роль у розвитку технології не лише в Італії, а й в європейському регіоні в цілому.

Минулого року Єврокомісія опублікувала план дій для впровадження 5. Було визначено провідні галузі, такі як охорона здоров’я, транспорт, автопромисловість та комунальні підприємства. Вони отримають економічну вигоду від мережі нового покоління у розмірі €113 млрд до 2025 року. Компанія Telecom Italia також випробовує технологію 5G в Мілані та Турині, але завдяки меншій кількості обмежень на використання радіохвиль має більше свободи в Сан-Маріно.

Що відомо про 5G в Україні

До кінця 2018 року «Київстар» зможе впровадити 4G-зв’язок, якщо будуть створені умови для використання діапазону 1800 МГц у містах України. Нещодавно ми писали про те, що Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні. Заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків заявляв, що в Україні замість 4G відразу може бути запущено 5G. На його думку, може скластися така ситуація, що ліцензування 4G вже не матиме сенсу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: