fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Столичний «Креативний квартал» розширюється

Stolyčnyj «Kreatyvnyj kvartal» rozšyrjujeťsja
«Креативний квартал» — проект Іллі Кенігштейна і Романа Хміля — розширюється, запускаючись на другий локації. У жовтні CQ запускається в новому БЦ «Астарта» на Подолі, його відкриття заплановано на друге півріччя 2017 року
«Kreatyvnyj kvartal» — proekt Illi Kenigštejna i Romana Hmilja — rozšyrjujeťsja, zapuskajučyś na drugyj lokaciї. U žovtni CQ zapuskajeťsja v novomu BC «Astarta» na Podoli, jogo vidkryttja zaplanovano na druge pivriččja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ідея проекту народилася у Кенігштейна і Хміля під час обговорення власних проектів. Ілля планував запустити креативний простір, а Роман — створити аутсорс-компанію, яка буде віддавати волонтерам 10% свого обороту. Оскільки обидва проекти були зі сфери економіки спільного користування, вони вирішили їх об’єднати, — так зародилася ідея Креативного Кварталу. На часі дізнатися більше про Креативний Квартал. Концепція того, чим має стати Креативний Квартал. Засновники Creative Quarter на першому етапі планують запустити простір на 2000 м² на третьому поверсі БЦ, спочатку простір розрахований на 400 резидентів. Надалі планують розширити CQ до 4000 м² і 800 резидентів. Резидентам будуть пропонувати різні формати офісів, розрахованих на різну кількість співробітників: від 1 до 20 осіб. Обіцяють ті ж типи приміщень, що і в Гулівері: мікро-офіси, обладнані під ключ і великі загальні зони-лаунж, івент-хол, переговорки, скайп-руми, кухні, барні стійки, затишні куточки. Також планують запустити кілька спільних капсул. Як і простір в Гулівері, CQ буде офісної майданчиком А-класу. Але, за словами Кенігштейна, цей майданчик буде дешевшим для резидентів, ніж перша локація.
Реклама 👇 Замовити

Ідея проекту народилася у Кенігштейна і Хміля під час обговорення власних проектів. Ілля планував запустити креативний простір, а Роман — створити аутсорс-компанію, яка буде віддавати волонтерам 10% свого обороту. Оскільки обидва проекти були зі сфери економіки спільного користування, вони вирішили їх об’єднати, — так зародилася ідея «Креативного Кварталу». На часі дізнатися більше про Креативний Квартал.

Концепція того, чим має стати Креативний Квартал

Засновники Creative Quarter на першому етапі планують запустити простір на 2000 м² на третьому поверсі БЦ, спочатку простір розрахований на 400 резидентів. Надалі планують розширити CQ до 4000 м² і 800 резидентів.

Резидентам будуть пропонувати різні формати офісів, розрахованих на різну кількість співробітників: від 1 до 20 осіб. Обіцяють ті ж типи приміщень, що і в «Гулівері»: мікро-офіси, обладнані під ключ і великі загальні зони-лаунж, івент-хол, переговорки, скайп-руми, кухні, барні стійки, затишні куточки.

Також планують запустити кілька спільних капсул. Як і простір в «Гулівері», CQ буде офісної майданчиком А-класу. Але, за словами Кенігштейна, цей майданчик буде дешевшим для резидентів, ніж перша локація.

Столичний «Креативний квартал» розширюється 1

Теґи: Київ
Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: