Українці хочуть створити туристичну документальну виставу

Ukraїnci hočuť stvoryty turystyčnu dokumentaľnu vystavu

Від Чопу до першого блок-посту на сході України вирушили пішою експедицією Сашко Брама та Андрій Бучко. Ця подорож схожа на візуальне дослідження людей та місць їхнього проживання

Vid Čopu do peršogo blok-postu na shodi Ukraїny vyrušyly pišoju ekspedycijeju Saško Brama ta Andrij Bučko. Cja podorož shoža na vizuaľne doslidžennja ljudej ta misć їhńogo prožyvannja

Ви читаєте: Українці хочуть створити туристичну документальну виставу
Наступний пост:

Enter UA – це міждисциплінарний проект, який реалізовується у співпраці з науковцями. Основою для фінального твору є не драматичний текст, як зазвичай, а соціальне дослідження. Спільними зусиллями готується теоретична база для майбутнього художнього твору. 

Мистецький задум та реалізація 

Проект за методом реалізації не має аналогів ні в Україні, ні закордоном. Все почалось з ідеї побачити на власні очі країну. Саме тому автори обрали пішу подорож Україною. Власним коштом вони закупили необхідне якісне фото- та відеообладнання і провели необхідну підготовку до подорожі.

Як вигладатиме реалізований проект

Після повернення розпочнеться нова стадія — опрацювання зібраних матеріалів — систематизація, монтаж відеозаписів у форматі 4К та робота над виставою. На основі відзнятого в процесі подорожі матеріалу, буде створено медійну сценографію. Таким чином автори сподіваються наблизити до глядача ту реальність, яка відкривалася під час експедиції.

Ми помістили себе в екстремальні умови, аби скоротити відстань між собою та іншими, незнайомими людьми, з якими ми маємо спільну країну, з якими хочемо познайомитися.

01/ 04
Автори проекту в дорозі

Долучитися до створення мистецького твору можна на платформі «Спільнокошт».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: