fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці хочуть створити туристичну виставу

Ukraїnci hočuť stvoryty turystyčnu vystavu
Від Чопу до першого блок-посту на сході України вирушили пішою експедицією Сашко Брама та Андрій Бучко. Ця подорож схожа на візуальне дослідження людей та місць їхнього проживання
Vid Čopu do peršogo blok-postu na shodi Ukraїny vyrušyly pišoju ekspedycijeju Saško Brama ta Andrij Bučko. Cja podorož shoža na vizuaľne doslidžennja ljudej ta misć їhńogo prožyvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Enter UA – це міждисциплінарний проект, який реалізовується у співпраці з науковцями. Основою для фінального твору є не драматичний текст, як зазвичай, а соціальне дослідження. Спільними зусиллями готується теоретична база для майбутнього художнього твору.  На часі дізнатися більше про нестандартну виставу. Мистецький задум та реалізація, котрі створили виставу . Проект за методом реалізації не має аналогів ні в Україні, ні закордоном. Все почалось з ідеї побачити на власні очі країну. Саме тому автори обрали пішу подорож Україною. Власним коштом вони закупили необхідне якісне фото- та відеообладнання і провели необхідну підготовку до подорожі. Як виглядатиме реалізований проект. Після повернення розпочнеться нова стадія — опрацювання зібраних матеріалів — систематизація, монтаж відеозаписів у форматі 4К та робота над виставою. На основі відзнятого в процесі подорожі матеріалу, буде створено медійну сценографію. Таким чином автори сподіваються наблизити до глядача ту реальність, яка відкривалася під час експедиції. Ми помістили себе в екстремальні умови, аби скоротити відстань між собою та іншими, незнайомими людьми, з якими ми маємо спільну країну, з якими хочемо познайомитися.. . . Долучитися до створення мистецького твору можна на платформі Спільнокошт.
Реклама 👇 Замовити

Enter UA – це міждисциплінарний проект, який реалізовується у співпраці з науковцями. Основою для фінального твору є не драматичний текст, як зазвичай, а соціальне дослідження. Спільними зусиллями готується теоретична база для майбутнього художнього твору.  На часі дізнатися більше про нестандартну виставу.

Мистецький задум та реалізація, котрі створили виставу 

Проект за методом реалізації не має аналогів ні в Україні, ні закордоном. Все почалось з ідеї побачити на власні очі країну. Саме тому автори обрали пішу подорож Україною. Власним коштом вони закупили необхідне якісне фото- та відеообладнання і провели необхідну підготовку до подорожі.

Як виглядатиме реалізований проект

Після повернення розпочнеться нова стадія — опрацювання зібраних матеріалів — систематизація, монтаж відеозаписів у форматі 4К та робота над виставою. На основі відзнятого в процесі подорожі матеріалу, буде створено медійну сценографію. Таким чином автори сподіваються наблизити до глядача ту реальність, яка відкривалася під час експедиції.

Ми помістили себе в екстремальні умови, аби скоротити відстань між собою та іншими, незнайомими людьми, з якими ми маємо спільну країну, з якими хочемо познайомитися.

01/ 04
Автори проекту в дорозі

Долучитися до створення мистецького твору можна на платформі «Спільнокошт».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: