fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки електроенергії виробляють українські АЕС

Stalo vidomo, skiľky elektroenergiї vyrobljajuť ukraїnśki AES

У січні-червні 2017 року Енергоатом виготовив 45,73 млрд квт/год електроенергії, що більше планового показника на 2,41 млрд і на 5,4 млрд кВт/год більше за аналогічний період 2016-го
U sični-červni 2017 roku Energoatom vygotovyv 45,73 mlrd kvt/god elektroenergiї, ščo biľše planovogo pokaznyka na 2,41 mlrd i na 5,4 mlrd kVt/god biľše za analogičnyj period 2016-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Частка НАЕК Енергоатом в загальній структурі виготовлення електроенергії в Україні в першому півріччі 2017 року склала 58,4%. Про це повідомили у прес-службі компанії. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року виробництво збільшилося на 5,4 млрд кВт/год. На часі дізнатися про показники АЕС у цій сфері. Про що говорить така статистика показників АЕС. Коефіцієнт використання встановленої потужності за перше півріччя 2017 року склав 75,9%. За аналогічний період 2016 р коефіцієнт використання склав 66,5%. Коефіцієнт готовності несення номінального електричного навантаження за перше півріччя 2017 року склав 81,9% в порівнянні з 71,8% за аналогічний період 2016 року. За перше півріччя 2017 року на атомних станціях України виконано 4 планово-попереджувальних ремонти, один плановий і чотири позапланових поточних ремонти. Нагадаємо, що уряд затвердив проект будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива українських атомних електростанцій. Централізоване сховище буде розташовано між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка і Стечанка в зоні відчуження в Київській області. Ємність бази для зберігання відпрацьованого ядерного палива становить 458 контейнерів на 16529 відпрацьованих тепловидільних збірок. Ми також повідомляли про плани запустити перші сонячні електростанції у зоні відчуження довкола Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3800 фотоелектричних панелей, розміщених на площі 1,6 га, і сподівається, що інвестиції окупляться протягом семи років. Голова українсько-німецької компанії Solar Chernobyl Євген Варягін розповів, що сонячна електростанція може задовольнити потреби селища середнього розміру. Це – близько 2000 квартир. Також Варягін додав, що кількість сонячного світла у Чаорнобилі така ж, як і на півдні Німеччини.
Реклама 👇 Замовити

Частка НАЕК Енергоатом в загальній структурі виготовлення електроенергії в Україні в першому півріччі 2017 року склала 58,4%. Про це повідомили у прес-службі компанії. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року виробництво збільшилося на 5,4 млрд кВт/год. На часі дізнатися про показники АЕС у цій сфері.

Про що говорить така статистика показників АЕС

Коефіцієнт використання встановленої потужності за перше півріччя 2017 року склав 75,9%. За аналогічний період 2016 р коефіцієнт використання склав 66,5%. Коефіцієнт готовності несення номінального електричного навантаження за перше півріччя 2017 року склав 81,9% в порівнянні з 71,8% за аналогічний період 2016 року.

За перше півріччя 2017 року на атомних станціях України виконано 4 планово-попереджувальних ремонти, один плановий і чотири позапланових поточних ремонти.

Нагадаємо, що уряд затвердив проект будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива українських атомних електростанцій. Централізоване сховище буде розташовано між селами Стара Красниця, Буряківка, Чистогалівка і Стечанка в зоні відчуження в Київській області. Ємність бази для зберігання відпрацьованого ядерного палива становить 458 контейнерів на 16529 відпрацьованих тепловидільних збірок.

Ми також повідомляли про плани запустити перші сонячні електростанції у зоні відчуження довкола Чорнобильської атомної електростанції. Компанія витратила €1 млн на установку 3800 фотоелектричних панелей, розміщених на площі 1,6 га, і сподівається, що інвестиції окупляться протягом семи років. Голова українсько-німецької компанії Solar Chernobyl Євген Варягін розповів, що сонячна електростанція може задовольнити потреби селища середнього розміру. Це – близько 2000 квартир. Також Варягін додав, що кількість сонячного світла у Чаорнобилі така ж, як і на півдні Німеччини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: