fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швейцарські вчені створили силіконове серце

Švejcarśki včeni stvoryly sylikonove serce
Перше штучне м'яке серце має механізм, схожий із роботою органа. Розробники створити складну внутрішню структуру, використовуючи водночас м'який і гнучкий матеріал
Perše štučne m'jake serce maje mehanizm, shožyj iz robotoju organa. Rozrobnyky stvoryty skladnu vnutrišnju strukturu, vykorystovujučy vodnočas m'jakyj i gnučkyj material
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перше у світі штучне мяке серце може працювати від 30 до 45 хвилин. Основною проблемою штучного серця є металеві та пластикові деталі, які можуть важко приживатися до живої тканини. Перекачування рідини й скорочення в штучному органі забезпечують повітряні насоси.  Що відомо про силіконове серце. Штучний орган приблизно такого самого розміру, як людське серце і важить 390 грамів. У серця є правий і лівий шлуночки, які відокремлені від камери, що служить мязовим органом. Коли камера надувається й здувається з допомогою стиснутого повітря, вона відкачує рідину зі шлуночків. У штучного серця є недолік – матеріал може витримати тільки приблизно 3000 ударів, що становить від 30 до 45 хвилин використання органа. Але вчені стверджують, що поки для них важливо, що сама концепція дієздатна, а тепер вони мають намір працювати над її удосконаленням.
Реклама 👇 Замовити

Перше у світі штучне м’яке серце може працювати від 30 до 45 хвилин. Основною проблемою штучного серця є металеві та пластикові деталі, які можуть важко приживатися до живої тканини. Перекачування рідини й скорочення в штучному органі забезпечують повітряні насоси. 

Що відомо про силіконове серце

Штучний орган приблизно такого самого розміру, як людське серце і важить 390 грамів. У серця є правий і лівий шлуночки, які відокремлені від камери, що служить м’язовим органом. Коли камера надувається й здувається з допомогою стиснутого повітря, вона відкачує рідину зі шлуночків. У штучного серця є недолік – матеріал може витримати тільки приблизно 3000 ударів, що становить від 30 до 45 хвилин використання органа. Але вчені стверджують, що поки для них важливо, що сама концепція дієздатна, а тепер вони мають намір працювати над її удосконаленням.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: