Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швейцарські вчені створили силіконове серце на 3D-принтері

Švejcarśki včeni stvoryly sylikonove serce na 3D-prynteri

Перше штучне м'яке серце має механізм, схожий із роботою органа. Розробники створити складну внутрішню структуру, використовуючи водночас м'який і гнучкий матеріал
Perše štučne m'jake serce maje mehanizm, shožyj iz robotoju organa. Rozrobnyky stvoryty skladnu vnutrišnju strukturu, vykorystovujučy vodnočas m'jakyj i gnučkyj material
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перше у світі штучне м’яке серце може працювати від 30 до 45 хвилин. Основною проблемою штучного серця є металеві та пластикові деталі, які можуть важко приживатися до живої тканини. Перекачування рідини й скорочення в штучному органі забезпечують повітряні насоси.  Що відомо про силіконове серце. Штучний орган приблизно такого самого розміру, як людське серце і важить 390 грамів. У серця є правий і лівий шлуночки, які відокремлені від камери, що служить м’язовим органом. Коли камера надувається й здувається з допомогою стиснутого повітря, вона відкачує рідину зі шлуночків. У штучного серця є недолік – матеріал може витримати тільки приблизно 3000 ударів, що становить від 30 до 45 хвилин використання органа. Але вчені стверджують, що поки для них важливо, що сама концепція дієздатна, а тепер вони мають намір працювати над її удосконаленням.

Перше у світі штучне м’яке серце може працювати від 30 до 45 хвилин. Основною проблемою штучного серця є металеві та пластикові деталі, які можуть важко приживатися до живої тканини. Перекачування рідини й скорочення в штучному органі забезпечують повітряні насоси. 

Що відомо про силіконове серце

Штучний орган приблизно такого самого розміру, як людське серце і важить 390 грамів. У серця є правий і лівий шлуночки, які відокремлені від камери, що служить м’язовим органом. Коли камера надувається й здувається з допомогою стиснутого повітря, вона відкачує рідину зі шлуночків. У штучного серця є недолік – матеріал може витримати тільки приблизно 3000 ударів, що становить від 30 до 45 хвилин використання органа. Але вчені стверджують, що поки для них важливо, що сама концепція дієздатна, а тепер вони мають намір працювати над її удосконаленням.

Джерело: TechCrunch

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: