fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Представленоblockchain-платформу для держструктур

Predstavlenoblockchain-platformu dlja deržstruktur
В українських компаній та держструктур відтепер є можливість запускати власні портали та сервіси на базі технології blockchain
V ukraїnśkyh kompanij ta deržstruktur vidteper je možlyvisť zapuskaty vlasni portaly ta servisy na bazi tehnologiї blockchain
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародна компанія Bitfury Group, котра працює над криптотехнологіями, оголосила про запуск власної blockchain-платформи під назвою Exonum, котра матиме відкритий вихідний код. Розробка має допомогти приватним компаніям та державним структурам у створенні власних інструментів та рішень для передачі даних із використанням blockchain. Ознайомитися із проектом можна на окремому сайті та через репозиторій Github. Які особливості має нова платформа. В Exonum вбудовано так званий візантійський алгоритм згоди, котрий захищає дані без необхідності майнити блоки навіть в разі доступу зловмисників чи виникнення збоїв у мережі. За словами розробників, такий тим захисту робить blockchain-передачу даних практично недосяжною для зламу чи фроду. Цим нова розробка відрізняється від рішень на базі розподіленого реєстру. Як реалізовано захист даних. Навіть у випадку одночасної атаки на декілька вузлів blockchain в Exonum захищає дані — а ще одразу оновлюється із додаванням кожного нового блоку, при цьому опрацьовуючи в розподілених мережах до 3 тис транзакцій на секунду із затримкою в 2,5 сек. Кастомізовані мережі на базі Exonum при цьому можуть опрацювати до 15 тис транзакцій / сек. Що варто знати про компанію-розробника. Раніше українська влада уклала договір із BitFury для переходу низки державних реєстрів та послуг на використання блокчейну. Компанію було засновано 2011 року латвійцем Валерієм Вавіловим та українцем Валерієм Небесним. Вона займається випуском устаткування та програмного забезпечення для майнінґу та розробляє blockchain-технології; має офіси у Сполучених Штатах, Китаї, Великобританії та Нідерландах.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародна компанія Bitfury Group, котра працює над криптотехнологіями, оголосила про запуск власної blockchain-платформи під назвою Exonum, котра матиме відкритий вихідний код. Розробка має допомогти приватним компаніям та державним структурам у створенні власних інструментів та рішень для передачі даних із використанням blockchain. Ознайомитися із проектом можна на окремому сайті та через репозиторій Github.

Які особливості має нова платформа

В Exonum вбудовано так званий «візантійський» алгоритм згоди, котрий захищає дані без необхідності «майнити» блоки навіть в разі доступу зловмисників чи виникнення збоїв у мережі. За словами розробників, такий тим захисту робить blockchain-передачу даних практично недосяжною для зламу чи фроду. Цим нова розробка відрізняється від рішень на базі розподіленого реєстру.

Як реалізовано захист даних

Навіть у випадку одночасної атаки на декілька вузлів blockchainПредставленоblockchain-платформу для держструктур 1Наприкінці липня у столиці відбудеться blockchain-хакатон в Exonum захищає дані — а ще одразу оновлюється із додаванням кожного нового блоку, при цьому опрацьовуючи в розподілених мережах до 3 тис транзакцій на секунду із затримкою в 2,5 сек. Кастомізовані мережі на базі Exonum при цьому можуть опрацювати до 15 тис транзакцій / сек.

Що варто знати про компанію-розробника

Раніше українська влада уклала договірПредставленоblockchain-платформу для держструктур 2Уряд України схвалив впровадження Blockchain для держреєстрів із BitFury для переходу низки державних реєстрів та послуг на використання блокчейну. Компанію було засновано 2011 року латвійцем Валерієм Вавіловим та українцем Валерієм Небесним. Вона займається випуском устаткування та програмного забезпечення для майнінґуПредставленоblockchain-платформу для держструктур 3«Весела ферма» — як працюють китайські майнери та розробляє blockchain-технології; має офіси у Сполучених Штатах, Китаї, Великобританії та Нідерландах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: