fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft допоможе людям з вадами зору

Microsoft dopomože ljudjam z vadamy zoru
Компанія Microsoft вирішила застосувати досягнення штучного інтелекту для практичної цілі: спрощення повсякденної життєдіяльності людей зі слабким зором. На часі дізнатися, як це працює
Kompanija Microsoft vyrišyla zastosuvaty dosjagnennja štučnogo intelektu dlja praktyčnoї cili: sproščennja povsjakdennoї žyttjedijaľnosti ljudej zi slabkym zorom. Na časi diznatysja, jak ce pracjuje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий додаток зараз доступний для iPhone. Він використовує камеру смартфона для визначення та опису людей, тексту та об’єктів поблизу. Сервіс не тільки розпізнає людину за обличчям, а також може передавати настрій особи навпроти, оцінити близькість людини до користувача та описати фізичні характеристики. На часі дізнатися більше про розробку Microsoft. Які ще можливості додатку Seeing AI від Microsoft. В демонстраційному відео показано опис жінки у окулярах, яка виглядає щасливо. У Microsoft повідомили, що додаток може ідентифікувати продукти на основі їх штрих-коду, що дозволяє зробити покупки простішими. Прилад видає звукові сигнали, щоб вказати, наскільки близько камера знаходиться до штрих-коду. Аналогічним чином працюють підказки при читанні документів. Новий додаток доступний в шести країнах, включаючи США, Канаду, Індію, Гонконг, Нову Зеландію та Сінгапур. Компанія ще не сказала, чи планує вона розробляти версію для Android. До речі, Facebook зробив схожі нововведення, застосовуючи технології розпізнавання образів у інтересах слабкобачучих. Цьогоріч компанія покращила функцію автоматичного текстового набору, щоб бути більш точною у описі фотографій.
Реклама 👇 Замовити

Новий додаток зараз доступний для iPhone. Він використовує камеру смартфона для визначення та опису людей, тексту та об’єктів поблизу. Сервіс не тільки розпізнає людину за обличчям, а також може передавати настрій особи навпроти, оцінити близькість людини до користувача та описати фізичні характеристики. На часі дізнатися більше про розробку Microsoft.

Які ще можливості додатку Seeing AI від Microsoft

В демонстраційному відео показано опис жінки «у окулярах, яка виглядає щасливо». У Microsoft повідомили, що додаток може ідентифікувати продукти на основі їх штрих-коду, що дозволяє зробити покупки простішими. Прилад видає звукові сигнали, щоб вказати, наскільки близько камера знаходиться до штрих-коду. Аналогічним чином працюють підказки при читанні документів. Новий додаток доступний в шести країнах, включаючи США, Канаду, Індію, Гонконг, Нову Зеландію та Сінгапур. Компанія ще не сказала, чи планує вона розробляти версію для Android.

До речі, Facebook зробив схожі нововведення, застосовуючи технології розпізнавання образів у інтересах слабкобачучих. Цьогоріч компанія покращила функцію автоматичного текстового набору, щоб бути більш точною у описі фотографій.

Джерело: Time

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: