fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Наприкінці липня у столиці відбудеться blockchain-хакатон

Naprykinci lypnja u stolyci vidbudeťsja blockchain-hakaton
28-30 липня охочих розробляти проекти, а також створювати для них дизайн запрошують на blockchain-хакатон в рамках фестивалю Connect Ukraine
28-30 lypnja ohočyh rozrobljaty proekty, a takož stvorjuvaty dlja nyh dyzajn zaprošujuť na blockchain-hakaton v ramkah festyvalju Connect Ukraine
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якими будуть основні напрямки хакатону. Розробникам пропонують створити команди за такими напрямками роботи: eGov (інструменти для державних структур та автоматизації бізнес-процесів у держустановах) Insuretech (рішення для сфери страхування) Fintech (проекти для фінансів та банкінґу) Agrotech (інновації в агробізнесі) Cybersecurity (проекти із кібербезпеки). За 48 годин треба буде не лише запропонувати ідею, але й знайти команду, сформувати рішення для проблеми та презентувати прототип або продукт журі хакатону. У фіналі зможуть виступити лише ті команди, котрі створять реально працюючий MVP-продукт. Що можна отримати за участь. Учасникам допомагатимуть ментори blockchain-спільноти з України та країн Європи, твердять організатори заходу. Найкращі команди зможуть претендувати на призи по $10 тис, участь у blockchain-інкубаторі the8760 протягом 3 місяців та допомогу в ICO. Більше подробиць можна дізнатися на сторінці хакатону у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Якими будуть основні напрямки хакатону

Розробникам пропонують створити команди за такими напрямками роботи:

За 48 годин треба буде не лише запропонувати ідею, але й знайти команду, сформувати рішення для проблеми та презентувати прототип або продукт журі хакатону. У фіналі зможуть виступити лише ті команди, котрі створять реально працюючий MVPНаприкінці липня у столиці відбудеться blockchain-хакатон 47 помилок в культурі, які допускають стартапи-продукт.

Що можна отримати за участь

Учасникам допомагатимуть ментори blockchain-спільноти з України та країн Європи, твердять організатори заходу. Найкращі команди зможуть претендувати на призи по $10 тис, участь у blockchain-інкубаторі the8760 протягом 3 місяців та допомогу в ICOНаприкінці липня у столиці відбудеться blockchain-хакатон 5BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним. Більше подробиць можна дізнатися на сторінці хакатону у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: