fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Туристам пропонують знижки у мобільному додатку

Turystam proponujuť znyžky u mobiľnomu dodatku
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, компанія Visa, «Приватбанк» та Асоціація «Національна Туристична Організація України» представили громадськості план подальшого розвитку Національної програми лояльності «Турист України»
Ministerstvo ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny, kompanija Visa, «Pryvatbank» ta Asociacija «Nacionaľna Turystyčna Organizacija Ukraїny» predstavyly gromadśkosti plan podaľšogo rozvytku Nacionaľnoї programy lojaľnosti «Turyst Ukraїny»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний додаток Турист України надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від партнерів проекту. Також було анонсовано початок набору 500 волонтерів по всій Україні, які зможуть одними з перших протестувати розробку в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі та залишити свої відгуки, щоби зробити додаток максимально зручним для мандрівників. На часі дізнатися, що пропонують у додатку. Як це працюватиме. Національна туристична програма лояльності – це своєрідна гра, з якою подрожувати Україною ще цікавіше. Вам варто лише подорожувати, насолоджуватись, накопичувати бали та користуватися привілеями, встановивши додаток та зареєструвавши картку вашого банку в своєму акаунті. Вимоги до волонтерів, які долучаються до наповнення додатку. Для отримання права участі в тестуванні бажаючі мають відвідати офіційну сторінку та подати заявку заповнивши всі поля анкети та погодившись на надання персональних даних. До всіх, хто надасть заявку на участь в тестуванні, будуть застосовуватися наступні мінімальні критерії відбору: користувач ОС iOS або Android; обов’язкова наявність діючої платіжної картки будь-якого банку; можливість та бажання здійснювати поїздки за межі місця проживання (Київ, Одеса, Львів, Дніпро) в період тестування; готовність надавати коментарі стосовно досвіду користування мобільним додатком та програмою лояльності; готовність надавати відгуки про досвід користування програмою лояльності у таких соціальних мережах.
Реклама 👇 Замовити

Мобільний додаток «Турист України» надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від партнерів проекту. Також було анонсовано початок набору 500 волонтерів по всій Україні, які зможуть одними з перших протестувати розробку в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі та залишити свої відгуки, щоби зробити додаток максимально зручним для мандрівників. На часі дізнатися, що пропонують у додатку.

Як це працюватиме

Національна туристична програма лояльності – це своєрідна гра, з якою подрожувати Україною ще цікавіше. Вам варто лише подорожувати, насолоджуватись, накопичувати бали та користуватися привілеями, встановивши додаток та зареєструвавши картку вашого банку в своєму акаунті.

Вимоги до волонтерів, які долучаються до наповнення додатку

Для отримання права участі в тестуванні бажаючі мають відвідати офіційну сторінку та подати заявку заповнивши всі поля анкети та погодившись на надання персональних даних. До всіх, хто надасть заявку на участь в тестуванні, будуть застосовуватися наступні мінімальні критерії відбору:

  • користувач ОС iOS або Android;
  • обов’язкова наявність діючої платіжної картки будь-якого банку;
  • можливість та бажання здійснювати поїздки за межі місця проживання (Київ, Одеса, Львів, Дніпро) в період тестування;
  • готовність надавати коментарі стосовно досвіду користування мобільним додатком та програмою лояльності;
  • готовність надавати відгуки про досвід користування програмою лояльності у таких соціальних мережах.

Туристам пропонують знижки у мобільному додатку 1

Туристам пропонують знижки у мобільному додатку 2

Туристам пропонують знижки у мобільному додатку 3

Теґи: туризм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: