fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Хмельницькому побудують сміттєпереробний завод

U Hmeľnyćkomu pobudujuť smittjepererobnyj zavod
Земельна ділянка розташована неподалік від місцевого полігону твердих побутових відходів. Щодоби на звалище вивозять 2300 м³ сміття
Zemeľna diljanka roztašovana nepodalik vid miscevogo poligonu tverdyh pobutovyh vidhodiv. Ščodoby na zvalyšče vyvozjať 2300 m³ smittja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі ведуться перемовини з власником приватної ділянки про її продаж за комерційною ціною, оскільки земля відповідає вимогам віддаленості від житлових будівель. На часі дізнатися більше про цей завод. Що відомо про завод. Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований у 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного карєру площею 8,88 га. Досі невідома його глибина, при цьому висота насипу відходів сягає 50 метрів над рівнем ґрунту. Кількість відходів на полігоні на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн тонн, а щодоби на звалище вивозять 2300 м³ сміття. Повідомляється, що у середньому сотка землі обійдеться у $500-600. Повноцінний сміттєпереробний завод повинен зявитися у Хмельницькому до 2020 року. [blockquote_with_author name=Володимир Гончарук position=Заступник мера Хмельницького content=Ми сьогодні зосередились на концепції заводу, суть якого полягає у тому, що все сміття проходить через подрібнювачі та заходить у спеціальні автоклави, де проходить термічну обробку, отримуємо суху біомасу, котру можна спалювати в звичайних твердопаливних котлах.
Реклама 👇 Замовити

Наразі ведуться перемовини з власником приватної ділянки про її продаж за комерційною ціною, оскільки земля відповідає вимогам віддаленості від житлових будівель. На часі дізнатися більше про цей завод.

Що відомо про завод

Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований у 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його глибина, при цьому висота насипу відходів сягає 50 метрів над рівнем ґрунту. Кількість відходів на полігоні на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн тонн, а щодоби на звалище вивозять 2300 м³ сміття.

Повідомляється, що у середньому сотка землі обійдеться у $500-600. Повноцінний сміттєпереробний завод повинен з’явитися у Хмельницькому до 2020 року.

[blockquote_with_author name=”Володимир Гончарук” position=”Заступник мера Хмельницького” content=”Ми сьогодні зосередились на концепції заводу, суть якого полягає у тому, що все сміття проходить через подрібнювачі та заходить у спеціальні автоклави, де проходить термічну обробку, отримуємо суху біомасу, котру можна спалювати в звичайних твердопаливних котлах.”

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: