Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міністр економрозвитку: «Україна — в ТОП-20 за обсягами експорту IT»

Ministr ekonomrozvytku: «Ukraїna — v TOP-20 za obsjagamy eksportu IT»

Україна претендує на чільне місце у сфері інновацій та технологій. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час форуму Digital Ukraine: «Цифрова стратегія розвитку України»
Ukraїna pretenduje na čiľne misce u sferi innovacij ta tehnologij. Pro ce zajavyv Ministr ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny Stepan Kubiv pid čas forumu Digital Ukraine: «Cyfrova strategija rozvytku Ukraїny»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В України є потенціал, аби зарекомендувати себе як провідний центр талановитих техноспеціалістів. Міністр зазначив, що найближчим часом слід дотримуватися розробленої Мінекономрозвитку Стратегії розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року. Як розвивається ІТ-сфера в Україні. За словами міністра, в Україні є більше 100 тис IT-спеціалістів і більше 5 тис IT-компаній. У той же час немає збалансованості між владою, наукою і бізнесом. Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А Уряд повинен продовжувати створювати сприятливе регуляторне поле. Степан Кубів, Міністр економічного розвитку і торгівлі Тенденції інноваційного розвитку в Центральній Європі. Нещодавно ми писали про те, що у Центральноєвропейських та Східноєвропейських країнах є велика кількість талановитих розробників програмного забезпечення, які готові працювати за нижчу ціну, ніж їхні колеги із Західної Європи. Нині цим країнам потрібно знайти нішу, де вони можуть бути конкурентоздатними — особливо, якщо йдеться про стартапи.

В України є потенціал, аби зарекомендувати себе як провідний центр талановитих техноспеціалістів. Міністр зазначив, що найближчим часом слід дотримуватися розробленої Мінекономрозвитку Стратегії розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року.

Як розвивається ІТ-сфера в Україні

За словами міністра, в Україні є більше 100 тис IT-спеціалістів і більше 5 тис IT-компаній. У той же час немає збалансованості між владою, наукою і бізнесом.

Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А Уряд повинен продовжувати створювати сприятливе регуляторне поле.

Степан Кубів, Міністр економічного розвитку і торгівлі

Тенденції інноваційного розвитку в Центральній Європі

Нещодавно ми писали про те, що у Центральноєвропейських та Східноєвропейських країнах є велика кількість талановитих розробників програмного забезпечення, які готові працювати за нижчу ціну, ніж їхні колеги із Західної Європи. Нині цим країнам потрібно знайти нішу, де вони можуть бути конкурентоздатними — особливо, якщо йдеться про стартапи.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: