fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міністр економрозвитку: «Україна — в ТОП-20 за обсягами експорту IT»

Ministr ekonomrozvytku: «Ukraїna — v TOP-20 za obsjagamy eksportu IT»
Україна претендує на чільне місце у сфері інновацій та технологій. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час форуму Digital Ukraine: «Цифрова стратегія розвитку України»
Ukraїna pretenduje na čiľne misce u sferi innovacij ta tehnologij. Pro ce zajavyv Ministr ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny Stepan Kubiv pid čas forumu Digital Ukraine: «Cyfrova strategija rozvytku Ukraїny»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В України є потенціал, аби зарекомендувати себе як провідний центр талановитих техноспеціалістів. Міністр зазначив, що найближчим часом слід дотримуватися розробленої Мінекономрозвитку Стратегії розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року. На часі дізнатися більше про показники сфери IT. Як розвивається ІТ-сфера в Україні. За словами міністра, в Україні є більше 100 тис IT-спеціалістів і більше 5 тис IT-компаній. У той же час немає збалансованості між владою, наукою і бізнесом. Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А Уряд повинен продовжувати створювати сприятливе регуляторне поле. . Степан Кубів. Міністр економічного розвитку і торгівлі. Тенденції інноваційного розвитку в Центральній Європі. Нещодавно ми писали про те, що у Центральноєвропейських та Східноєвропейських країнах є велика кількість талановитих розробників програмного забезпечення, які готові працювати за нижчу ціну, ніж їхні колеги із Західної Європи. Після падіння залізної завіси центральноєвропейські країни, що увійшли до складу ЄС, приваблювали іноземних інвесторів передусім дешевою робочою силою. За таких умов вони ставали привабливими місцями для будівництва нових заводів і фабрик. Утім, низький рівень зарплатні не підштовхував до того, щоби делегувати ресурси для наукових розробок у цих місцях. Після фінансової кризи темпи економічного зростання вже не так вражають, як ще 15 років тому. Нині цим країнам потрібно знайти нову нішу, де вони можуть бути конкурентоздатними — особливо, якщо йдеться про стартапи.
Реклама 👇 Замовити

В України є потенціал, аби зарекомендувати себе як провідний центр талановитих техноспеціалістів. Міністр зазначив, що найближчим часом слід дотримуватися розробленої Мінекономрозвитку Стратегії розвитку високотехнологічних галузей до 2025 року. На часі дізнатися більше про показники сфери IT.

Як розвивається ІТ-сфера в Україні

За словами міністра, в Україні є більше 100 тис IT-спеціалістів і більше 5 тис IT-компаній. У той же час немає збалансованості між владою, наукою і бізнесом.

Світова практика підтверджує, що замовником наукових розробок завжди виступає бізнес. Тому наука повинна працювати в унісон з промисловістю. А Уряд повинен продовжувати створювати сприятливе регуляторне поле.

Степан Кубів, Міністр економічного розвитку і торгівлі

Тенденції інноваційного розвитку в Центральній Європі

Нещодавно ми писалиМіністр економрозвитку: «Україна — в ТОП-20 за обсягами експорту IT» 1Інновації та технології — амбітний план Центральної Європи про те, що у Центральноєвропейських та Східноєвропейських країнах є велика кількість талановитих розробників програмного забезпечення, які готові працювати за нижчу ціну, ніж їхні колеги із Західної Європи. Після падіння «залізної завіси» центральноєвропейські країни, що увійшли до складу ЄСМіністр економрозвитку: «Україна — в ТОП-20 за обсягами експорту IT» 2Від диктатури до нових паспортів — хронологія отримання безвізу із ЄС, приваблювали іноземних інвесторів передусім дешевою робочою силою. За таких умов вони ставали привабливими місцями для будівництва нових заводів і фабрик. Утім, низький рівень зарплатні не підштовхував до того, щоби делегувати ресурси для наукових розробок у цих місцях. Після фінансової кризи темпи економічного зростання вже не так вражають, як ще 15 років тому. Нині цим країнам потрібно знайти нову нішу, де вони можуть бути конкурентоздатними — особливо, якщо йдеться про стартапи.

Джерело: Journalist

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: