Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Експерт Уолл-Стріт прогнозує сенсаційний курс біткоїна

Ekspert Uoll-Strit prognozuje sensacijnyj kurs bitkoїna

Том Лі, стратеґ та експерт Уолл-Стріт, котрий працює у Fundstratоприлюднив прогноз, згідно із яким ціна найпопулярнішої криптовалюти може скласти $55 тис за одиницю до 2022 року. В основу прогнозу покладено принципи економічного дефіциту та нестабільності фінансових ринків
Tom Li, strateğ ta ekspert Uoll-Strit, kotryj pracjuje u Fundstratopryljudnyv prognoz, zgidno iz jakym cina najpopuljarnišoї kryptovaljuty može sklasty $55 tys za odynycju do 2022 roku. V osnovu prognozu pokladeno pryncypy ekonomičnogo deficytu ta nestabiľnosti finansovyh rynkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нове золото. Лі наполягає на тому, що курс біткоїна виконує в сучасній економіці ту ж роль, яку свого часу відігравала вартість золота. Криптовалюта, на його думку, стала базовим активом та мірилом заможності та стабільності, чого не мають традиційні грошові одиниці через інфляцію та інші чинники впливу, а також через загалом нестабільну ситуацію на міжнародних фінансових ринках — що особливо помітно в економіках країн із жорстким регулюванням монетарної бази та операцій із готівкою чи іноземними валютами, таких як Китай чи Японія. Варто нагадати, що в останній національний регулятор прирівняв криптовалюти до офіційних платіжних засобів. Критика опонентів. Разом із тим, скептики критикують біткоїн та інші криптовалюти через їхню спекулятивну природу і наголошують на тому, що курс більшості криптовалют є завищеним — події довкола курсу ефірів та висока волатильність цих валют свідчать, що їх не варто розглядати в якості надійного збереження капіталовкладень, захищених від інфляції, як це намагається подати Том Лі. Раніше у 2017-му вартість біткоїна перевищила вартість золота на біржі — однак минулими днями спостерігається падіння ціни на основні криптовалюти. Якщо ця тенденція збережеться, приватний майнінґ криптовалют може стати невигідним.

Нове золото

Лі наполягає на тому, що курс біткоїна виконує в сучасній економіці ту ж роль, яку свого часу відігравала вартість золота. Криптовалюта, на його думку, стала базовим активом та мірилом заможності та стабільності, чого не мають традиційні грошові одиниці через інфляцію та інші чинники впливу, а також через загалом нестабільну ситуацію на міжнародних фінансових ринках — що особливо помітно в економіках країн із жорстким регулюванням монетарної бази та операцій із готівкою чи іноземними валютами, таких як Китай чи Японія. Варто нагадати, що в останній національний регулятор прирівняв криптовалюти до офіційних платіжних засобів.

Критика опонентів

Разом із тим, скептики критикують біткоїн та інші криптовалюти через їхню спекулятивну природу і наголошують на тому, що курс більшості криптовалют є завищеним — події довкола курсу «ефірів» та висока волатильність цих валют свідчать, що їх не варто розглядати в якості надійного збереження капіталовкладень, захищених від інфляції, як це намагається подати Том Лі. Раніше у 2017-му вартість біткоїна перевищила вартість золота на біржі — однак минулими днями спостерігається падіння ціни на основні криптовалюти. Якщо ця тенденція збережеться, приватний майнінґ криптовалют може стати невигідним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: