fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Експерт Уолл-Стріт прогнозує сенсаційний курс біткоїна

Ekspert Uoll-Strit prognozuje sensacijnyj kurs bitkoїna
Том Лі, стратеґ та експерт Уолл-Стріт, котрий працює у Fundstratоприлюднив прогноз, згідно із яким ціна найпопулярнішої криптовалюти може скласти $55 тис за одиницю до 2022 року. В основу прогнозу покладено принципи економічного дефіциту та нестабільності фінансових ринків
Tom Li, strateğ ta ekspert Uoll-Strit, kotryj pracjuje u Fundstratopryljudnyv prognoz, zgidno iz jakym cina najpopuljarnišoї kryptovaljuty može sklasty $55 tys za odynycju do 2022 roku. V osnovu prognozu pokladeno pryncypy ekonomičnogo deficytu ta nestabiľnosti finansovyh rynkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нове золото. Лі наполягає на тому, що курс біткоїна виконує в сучасній економіці ту ж роль, яку свого часу відігравала вартість золота. Криптовалюта, на його думку, стала базовим активом та мірилом заможності та стабільності, чого не мають традиційні грошові одиниці через інфляцію та інші чинники впливу, а також через загалом нестабільну ситуацію на міжнародних фінансових ринках — що особливо помітно в економіках країн із жорстким регулюванням монетарної бази та операцій із готівкою чи іноземними валютами, таких як Китай чи Японія. Варто нагадати, що в останній національний регулятор прирівняв криптовалюти до офіційних платіжних засобів. Критика опонентів. Разом із тим, скептики критикують біткоїн та інші криптовалюти через їхню спекулятивну природу і наголошують на тому, що курс більшості криптовалют є завищеним — події довкола курсу ефірів та висока волатильність цих валют свідчать, що їх не варто розглядати в якості надійного збереження капіталовкладень, захищених від інфляції, як це намагається подати Том Лі. Раніше у 2017-му вартість біткоїна перевищила вартість золота на біржі — однак минулими днями спостерігається падіння ціни на основні криптовалюти. Якщо ця тенденція збережеться, приватний майнінґ криптовалют може стати невигідним.
Реклама 👇 Замовити

Нове золото

Лі наполягає на тому, що курс біткоїна виконує в сучасній економіці ту ж роль, яку свого часу відігравала вартість золота. Криптовалюта, на його думку, стала базовим активом та мірилом заможності та стабільності, чого не мають традиційні грошові одиниці через інфляцію та інші чинники впливу, а також через загалом нестабільну ситуацію на міжнародних фінансових ринках — що особливо помітно в економіках країн із жорстким регулюванням монетарної бази та операцій із готівкою чи іноземними валютами, таких як Китай чи Японія. Варто нагадати, що в останній національний регулятор прирівнявЕксперт Уолл-Стріт прогнозує сенсаційний курс біткоїна 1BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним криптовалюти до офіційних платіжних засобів.

Критика опонентів

Разом із тим, скептики критикують біткоїн та інші криптовалюти через їхню спекулятивну природу і наголошують на тому, що курс більшості криптовалют є завищеним — події довкола курсу «ефірів» та висока волатильність цих валют свідчать, що їх не варто розглядати в якості надійного збереження капіталовкладень, захищених від інфляції, як це намагається подати Том Лі. Раніше у 2017-му вартість біткоїна перевищила вартість золота на біржі — однак минулими днями спостерігається падіння ціни на основні криптовалюти. Якщо ця тенденція збережеться, приватний майнінґ криптовалют може стати невигідним.

Джерело: Futurism.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: