«Розумний дім» у школі — інноваційний освітній заклад збудують на Осокорках

«Rozumnyj dim» u školi — innovacijnyj osvitnij zaklad zbudujuť na Osokorkah

У липні 2017 року на Осокорках розпочнеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів. Школа стане прикладом навчального закладу нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням приміщень із системою «розумний дім» і енергоощадними технологіями

U lypni 2017 roku na Osokorkah rozpočneťsja budivnyctvo zagaľnoosvitńoї školy na 1080 učniv. Škola stane prykladom navčaľnogo zakladu novogo pokolinnja z najsučasnišym ustatkuvannjam, planuvannjam prymiščeń iz systemoju «rozumnyj dim» i energooščadnymy tehnologijamy

Ви читаєте: «Розумний дім» у школі — інноваційний освітній заклад збудують на Осокорках
Наступний пост:

За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, незабаром на ділянці колишнього недобуду планується розпочати будівництво першого енергонезалежного комунального закладу.

Що буде у новій київській школі

Очікується, що цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, «розумним» плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки.

Ззамовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Наразі проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу. Проект передбачає спорудження 4-поверхової будівлі з басейнами для плавання, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ для осіб із спеціальними потребами.

Також навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення, а також внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: