fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Розумний дім» у школі збудують на Осокорках

«Rozumnyj dim» u školi zbudujuť na Osokorkah
У липні 2017 року на Осокорках розпочнеться будівництво загальноосвітньої школи на 1080 учнів. Школа стане прикладом навчального закладу нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням приміщень із системою «розумний дім» і енергоощадними технологіями
U lypni 2017 roku na Osokorkah rozpočneťsja budivnyctvo zagaľnoosvitńoї školy na 1080 učniv. Škola stane prykladom navčaľnogo zakladu novogo pokolinnja z najsučasnišym ustatkuvannjam, planuvannjam prymiščeń iz systemoju «rozumnyj dim» i energooščadnymy tehnologijamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, незабаром на ділянці колишнього недобуду планується розпочати будівництво першого енергонезалежного комунального закладу. На часі дізнатися про зміни у цій школі. Що буде у новій київській школі. Очікується, що цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, розумним плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки. Ззамовником будівництва визначено КП Житлоінвестбуд-УКБ. Наразі проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу. Проект передбачає спорудження 4-поверхової будівлі з басейнами для плавання, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ для осіб із спеціальними потребами. Також навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення, а також внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.
Реклама 👇 Замовити

За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко, незабаром на ділянці колишнього недобуду планується розпочати будівництво першого енергонезалежного комунального закладу. На часі дізнатися про зміни у цій школі.

Що буде у новій київській школі

Очікується, що цей заклад нового покоління не лише буде облаштований енергоощадними технологіями, а й буде повністю забезпечений найсучаснішим устаткуванням для навчання, «розумним» плануванням. Особлива увага приділяється і питанню безпеки.

Ззамовником будівництва визначено КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Наразі проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу. Проект передбачає спорудження 4-поверхової будівлі з басейнами для плавання, бібліотекою, їдальнею, виробничо-навчальними класами. На всіх поверхах і в приміщеннях передбачений доступ для осіб із спеціальними потребами«Розумний дім» у школі збудують на Осокорках 17 відповідей про те, що таке універсальний дизайн.

Також навчальна матеріальна база буде укомплектована сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними системами тощо. У будівлі буде використовуватися тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення, а також внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронна сигналізація, система керування доступом, системи протипожежного захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: