fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate

V Kyjevi ogolosyly peremožciv konkursu RYBALSKY Design & Communicate
У Києві відбувся Всеукраїнський архітектурний фестиваль PROSTONEBA, в рамках якого визначили переможців конкурсу проектів у 2 номінаціях: «Архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об`єкту з культурною функцією у житловому районі RYBALSKY» та «Концепція активізації та функціонування публічних просторів на території Рибальського острова»
U Kyjevi vidbuvsja Vseukraїnśkyj arhitekturnyj festyvaľ PROSTONEBA, v ramkah jakogo vyznačyly peremožciv konkursu proektiv u 2 nominacijah: «Arhitekturno-prostorove rišennja kvartalu ta jakirnogo ob`jektu z kuľturnoju funkcijeju u žytlovomu rajoni RYBALSKY» ta «Koncepcija aktyvizaciї ta funkcionuvannja publičnyh prostoriv na terytoriї Rybaľśkogo ostrova»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У ході закритого конкурсу визначили переможців у кількох номінаціях. Зокрема, I місце в номінації Архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об’єкту з культурною функцією у житловому районі Рибальский посів проект, будівля якого має розсувну сонцезахисну систему. Які ідеї було презентовано в конкурсі. Архітектори розробили публічний простір, який може взяти на себе функції культурно-розважального центру нового району. Споруда може бути легко використана для різних потреб. Вона здатна трансформуватися у виставковий майданчик, місце для мультимедійного фестивалю чи навіть спортивний парк. Споруда матиме вигляд будівлі на 8 або 9 поверхів із 2-рівневим паркувальним майданчиком на 188 автівок та закритою системою утилізації сміття. II місце зайняла команда із проектом квартир у споруді в формі чотирикутника із культурним центром на першому ярусі. Горішні поверхи будівлі виглядають заглибленими відносно основного фасаду. А на перехресті вулиць пропонують розмістити амфітеатр, де проходитимуть культурні заходи, Паркінґ пропонують перенести під землю всередині кварталу. III місце посів проект 9-поверхового будинку з 262 квартирами, оглядовим майданчиком, панорамним ліфтом та галереями на кожному поверсі. Також квартал пропонують монетизувати. Розробники концепції пропонують започаткувати освітні курси та події зі стипендіальними та відкритими освітніми програмами. Це не перші кроки щодо благоустрою нового житлового кварталу Києва: в травні 2017-го ЖК RYBALSKY вже презентував прогулянковий бульвар за власною концепцією.
12.07.2017,10:32
0
ЖК RYBALSKY

У ході закритого конкурсу визначили переможців у кількох номінаціях. Зокрема, I місце в номінації «Архітектурно-просторове рішення кварталу та якірного об’єкту з культурною функцією у житловому районі Рибальский» посів проект, будівля якого має розсувну сонцезахисну систему.

Які ідеї було презентовано в конкурсі

Архітектори розробили публічний простір, який може взяти на себе функції культурно-розважального центру нового району. Споруда може бути легко використана для різних потреб. Вона здатна трансформуватися у виставковий майданчик, місце для мультимедійного фестивалю чи навіть спортивний парк. Споруда матиме вигляд будівлі на 8 або 9 поверхів із 2-рівневим паркувальним майданчиком на 188 автівок та закритою системою утилізації сміття.

В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 1
В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 2
В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 3

II місце зайняла команда із проектом квартир у споруді в формі чотирикутника із культурним центром на першому ярусі. Горішні поверхи будівлі виглядають заглибленими відносно основного фасаду. А на перехресті вулиць пропонують розмістити амфітеатр, де проходитимуть культурні заходи, Паркінґ пропонують перенести під землю всередині кварталу.

В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 4

III місце посів проект 9-поверхового будинку з 262 квартирами, оглядовим майданчиком, панорамним ліфтом та галереями на кожному поверсі. Також квартал пропонують монетизувати. Розробники концепції пропонують започаткувати освітні курси та події зі стипендіальними та відкритими освітніми програмами.

В Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 5

Це не перші кроки щодо благоустрою нового житлового кварталу Києва: в травні 2017-го ЖК RYBALSKY вже презентував прогулянковий бульварВ Києві оголосили переможців конкурсу RYBALSKY Design & Communicate 6У столиці в новому районі відкрили пішохідний бульвар за власною концепцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: