fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українських військкоматах будуть «прозорі офіси»

V ukraїnśkyh vijśkkomatah buduť «prozori ofisy»
1 серпня із Чернігівської області стартує реформа системи військових комісаріатів України. Першими учасниками експерименту стануть Чернігівський обласний та Козелецький районний військкомати — в 2018 році нова система роботи та нові електронні можливості поширяться на всю Україну
1 serpnja iz Černigivśkoї oblasti startuje reforma systemy vijśkovyh komisariativ Ukraїny. Peršymy učasnykamy eksperymentu stanuť Černigivśkyj oblasnyj ta Kozelećkyj rajonnyj vijśkkomaty — v 2018 roci nova systema roboty ta novi elektronni možlyvosti pošyrjaťsja na vsju Ukraїnu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У військкоматах буде створено відкриту та закриту зони. У відкритій зоні встановлять прозорі двері — це має зменшити корупційну складову. Також зникне потреба призовникам та ветеранам військової служби бігати кабінетами для отримання довідок та документів — все це видаватимуть централізовано. На часі дізнатися, як працюватимуть армійські прозорі офіси. Як працюватиме принцип єдиного вікна. У холах облаштують місце ресепшіоніста-консультанта для роботи із відвідувачами. Працівник відповідатиме на всі запитання відвідувачів, а якщо питання будуть специфічного напрямку – викликатимуть відповідного фахівця. Під час реалізації пілотного проекту відвідувачів зустрічатиме нова вивіска на військкоматах – Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Також постійно збиратимуть відгуки від аудиторії. Поява онлайн-комунікації та прозорі офіси. Також ОВК й РВК зможуть працювати з громадянами онлайн. Були подані заявки до Міністерства оборони та місцевих органів вдали для отримання нових комп’ютерів, веб-камер і додаткових ліній зв’язку, аби створити call-центр для військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх родин. За повідомленням Військового Телебачення, за моделлю, відпрацьованою на Чернігівщині, з 2018 року працюватимуть всі військкомати України.
Реклама 👇 Замовити

У військкоматах буде створено відкриту та закриту зони. У відкритій зоні встановлять прозорі двері — це має зменшити корупційну складову. Також зникне потреба призовникам та ветеранам військової служби «бігати» кабінетами для отримання довідок та документів — все це видаватимуть централізовано. На часі дізнатися, як працюватимуть армійські «прозорі офіси».

Як працюватиме принцип «єдиного вікна»

У холах облаштують місце ресепшіоніста-консультанта для роботи із відвідувачами. Працівник відповідатиме на всі запитання відвідувачів, а якщо питання будуть специфічного напрямку – викликатимуть відповідного фахівця.

Під час реалізації пілотного проекту відвідувачів зустрічатиме нова вивіска на військкоматах – «Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки». Також постійно збиратимуть відгуки від аудиторії.

Поява онлайн-комунікації та «прозорі офіси»

Також ОВК й РВК зможуть працювати з громадянами онлайн. Були подані заявки до Міністерства оборони та місцевих органів вдали для отримання нових комп’ютерів, веб-камер і додаткових ліній зв’язку, аби створити call-центр для військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх родин. За повідомленням «Військового Телебачення», за моделлю, відпрацьованою на Чернігівщині, з 2018 року працюватимуть всі військкомати України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: