fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Фонд гарантування вкладів запустив віртуальні кімнати даних

Fond garantuvannja vkladiv zapustyv virtuaľni kimnaty danyh
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відкрив віртуальну кімнату даних. Інформація про перший лот уже завантажена у систему. Надалі на захищеному сайті розміщуватиметься повний пакет документації на активи, передусім права вимоги за кредитами, балансовою вартістю понад 50 млн грн
Fond garantuvannja vkladiv fizyčnyh osib vidkryv virtuaľnu kimnatu danyh. Informacija pro peršyj lot uže zavantažena u systemu. Nadali na zahyščenomu sajti rozmiščuvatymeťsja povnyj paket dokumentaciї na aktyvy, peredusim prava vymogy za kredytamy, balansovoju vartistju ponad 50 mln grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запуск віртуальної кімнати даних повинен спростити доступ потенційних покупців до інформації про виставлені на продаж активи банків, що ліквідуються. На спеціальному ресурсі розміщуватиметься повний пакет документів на лоти, у тому числі й дані, що містять банківську таємницю. У віртуальну кімнату даних завантажуватимуться відскановані матеріали кредитних справ із зазначенням позичальника, уся інформація про проведену судово-претензійну роботу, а також – фінансова звітність позичальника. Доступ до кабінету. Доступ  та посилання на сервіс надаватиметься після підписання заявки на зацікавленість та стандартного договору про нерозголошення інформації. Сервіс працюватиме цілодобово сім днів на тиждень. Переглядати матеріали щодо одного лоту зможуть одночасно необмежена кількість інвесторів. Доступ до даних. Доступ до інформації забезпечуватиметься за допомогою двофакторної системи автентифікації: окрім створення особистого кабінету інвестора (надання логіну та паролю), щоразу при спробі входу до віртуальної кімнати даних на мобільний телефон чи e-mail кожного авторизованого користувача додатково надсилатиметься унікальний пароль, який буде дійсним тільки для конкретного користувача і для конкретної сесії. Конфіденційність. Адміністратори зможуть відстежувати, хто з інвесторів, як довго та з якими документами працюватиме. Роздрукувати чи ж зберегти матеріали про активи не вдасться. Крім того, усі документи, розміщені у кімнаті даних, будуть промарковані спеціальними водяними знаками. 80% активів в управлінні Фонду – кредити. Аби зважитись на купівлю прав вимог, інвестор повинен знати все. Ми і раніше для кожного активу відкривали кімнату даних – в одному із відділень розміщували комп’ютер. Інвестор повинен був прийти саме у це відділення і саме до цього комп’ютера. Із відкриттям віртуальної кімнати потреба щоразу приходити до банку відпадає. Вивчати матеріали кредитних справ інвестор може будь-де та будь-коли. . Світлана Рекрут. заступник директора-розпорядника Фонду.  
Реклама 👇 Замовити

Запуск віртуальної кімнати даних повинен спростити доступ потенційних покупців до інформації про виставлені на продаж активи банків, що ліквідуються. На спеціальному ресурсі розміщуватиметься повний пакет документів на лоти, у тому числі й дані, що містять банківську таємницю. У віртуальну кімнату даних завантажуватимуться відскановані матеріали кредитних справ із зазначенням позичальника, уся інформація про проведену судово-претензійну роботу, а також – фінансова звітність позичальника.

Доступ до кабінету

Доступ  та посилання на сервіс надаватиметься після підписання заявки на зацікавленість та стандартного договору про нерозголошення інформації. Сервіс працюватиме цілодобово сім днів на тиждень. Переглядати матеріали щодо одного лоту зможуть одночасно необмежена кількість інвесторів.

Доступ до даних

Доступ до інформації забезпечуватиметься за допомогою двофакторної системи автентифікації: окрім створення «особистого кабінету інвестора» (надання логіну та паролю), щоразу при спробі входу до віртуальної кімнати даних на мобільний телефон чи e-mail кожного авторизованого користувача додатково надсилатиметься унікальний пароль, який буде дійсним тільки для конкретного користувача і для конкретної сесії.

Конфіденційність

Адміністратори зможуть відстежувати, хто з інвесторів, як довго та з якими документами працюватиме. Роздрукувати чи ж зберегти матеріали про активи не вдасться. Крім того, усі документи, розміщені у кімнаті даних, будуть промарковані спеціальними водяними знаками.

80% активів в управлінні Фонду – кредити. Аби зважитись на купівлю прав вимог, інвестор повинен знати все. Ми і раніше для кожного активу відкривали кімнату даних – в одному із відділень розміщували комп’ютер. Інвестор повинен був прийти саме у це відділення і саме до цього комп’ютера. Із відкриттям віртуальної кімнати потреба щоразу приходити до банку відпадає. Вивчати матеріали кредитних справ інвестор може будь-де та будь-коли.

Світлана Рекрут, заступник директора-розпорядника Фонду

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: