fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В столиці встановлять 1 тис підземних сміттєвих баків

V stolyci vstanovljať 1 tys pidzemnyh smittjevyh bakiv
Наступного року в усіх районах столиці встановлять до 1 тис  підземних сміттєвих баків, адже перші спроби використання такого підходу до збору сміття у Києві отримали позитивні відгуки — про це заявив очільник мегаполіса Віталій Кличко
Nastupnogo roku v usih rajonah stolyci vstanovljať do 1 tys  pidzemnyh smittjevyh bakiv, adže perši sproby vykorystannja takogo pidhodu do zboru smittja u Kyjevi otrymaly pozytyvni vidguky — pro ce zajavyv očiľnyk megapolisa Vitalij Klyčko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами київського мера, підземні сміттєві баки, що встановлюються в Києві, вітчизняного виробництва, сучасні, і мають обєм у 5 м³ — а також отримали схвальні відгуки від громадськості щодо зручності їхнього використання. На часі дізнатися більше про використання таких баків. Де і в яких обсягах встановлять нові контейнери. У центральній частині міста вже встановлено 50 таких контейнерів. Кличко запевнив, що до кінця 2017 року в столиці буде встановлено 300 таких баків, в планах на 2018 рік — монтаж до 1 тис таких сміттєзбірників у всіх районах Києва. В чому особливість нових баків, окрім підземного зберігання сміття. Нові контейнери облаштовані спеціальними датчиками, які передають інформацію диспетчеру, коли бак вже заповнений, і сміття з нього необхідно вивезти. До того ж, контейнери обладнані системою пожежогасіння, якщо до них потрапить недопалок чи інший предмет, який може викликати пожежу. Кожен контейнер збудований таким чином, що дитині складно самотужки відкрити його, а тим більше – впасти туди. Ефективність роботи такого способу збору сміття вже перевірена кількома країнами Європи, додав мер.
10.07.2017,11:15
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

За словами київського мера, підземні сміттєві баки, що встановлюються в Києві, вітчизняного виробництва, сучасні, і мають об’єм у 5 м³ — а також отримали схвальні відгуки від громадськості щодо зручності їхнього використання. На часі дізнатися більше про використання таких баків.

Де і в яких обсягах встановлять нові контейнери

У центральній частині міста вже встановлено 50 таких контейнерів. Кличко запевнив, що до кінця 2017 року в столиці буде встановлено 300 таких баків, в планах на 2018 рік — монтаж до 1 тис таких сміттєзбірників у всіх районах Києва.

В чому особливість нових баків, окрім підземного зберігання сміття

Нові контейнери облаштовані спеціальними датчиками, які передають інформацію диспетчеру, коли бак вже заповнений, і сміття з нього необхідно вивезти. До того ж, контейнери обладнані системою пожежогасіння, якщо до них потрапить недопалок чи інший предмет, який може викликати пожежу. Кожен контейнер збудований таким чином, що дитині складно самотужки відкрити його, а тим більше – впасти туди. Ефективність роботи такого способу збору сміття вже перевірена кількома країнами Європи, додав мер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: