Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український travel-проект вирушає в нову експедицію

Ukraїnśkyj travel-proekt vyrušaje v novu ekspedyciju

Медіа-проект Ukraїner вирушає у свою наступну експедицію на Поділля. Учасники вивчатимуть регіональні особливості, працюватимуть з місцевим населенням та досліджуватимуть перетворення міських та сільських просторів
Media-proekt Ukraїner vyrušaje u svoju nastupnu ekspedyciju na Podillja. Učasnyky vyvčatymuť regionaľni osoblyvosti, pracjuvatymuť z miscevym naselennjam ta doslidžuvatymuť peretvorennja miśkyh ta siľśkyh prostoriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  5 липня команда проекту відправляється в експедицію на наступного регіону — Поділля. У фокусі дослідження будуть місцеві люди та їхні заняття,  а також перетворення міських та сільських просторів.  Про проект Ukraїner. Ukraїner — медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, хто такі українці. Експедиція триватиме півтора року і охопить усі 14 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.  Проект стартував із західної частини України. Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції планується  створення сучасного путівника Україною кількома мовами. Як допомогти проекту. Організатори потребують максимального поширення інформації про проект, тому поділитись інформацією про людей або місця, які ви добре знаєте можна за посиланням. Також можна стати партнером проекту. Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі. Мапа, яку ви бачите, це не остаточний план, тож радьте нам людей та місця і поза цими локаціями.   Маршрут експедиції.  

5 липня команда проекту відправляється в експедицію на наступного регіону — Поділля. У фокусі дослідження будуть місцеві люди та їхні заняття,  а також перетворення міських та сільських просторів. 

Про проект Ukraїner

Ukraїner — медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, хто такі українці. Експедиція триватиме півтора року і охопить усі 14 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.  Проект стартував із західної частини України.

Ukraїner розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу. За результатами експедиції планується  створення сучасного путівника Україною кількома мовами.

Як допомогти проекту

Організатори потребують максимального поширення інформації про проект, тому поділитись інформацією про людей або місця, які ви добре знаєте можна за посиланням. Також можна стати партнером проекту.

Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі. Мапа, яку ви бачите, це не остаточний план, тож радьте нам людей та місця і поза цими локаціями.

 

Маршрут експедиції

 

Джерело: Facebook

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: