fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook побудує квартири для своїх працівників

Facebook pobuduje kvartyry dlja svoїh pracivnykiv
Facebook планує інвестувати у будівництво нерухомості. Компанія буде зводити 1500 квартир в містечку Менло-Парк (США), де знаходиться її штаб-квартира
Facebook planuje investuvaty u budivnyctvo neruhomosti. Kompanija bude zvodyty 1500 kvartyr v mistečku Menlo-Park (SŠA), de znahodyťsja її štab-kvartyra
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія планує будівництво житла для своїх працівників. Причина — співробітники Facebook стикаються з такими проблемами, як надзвичайно високі ціни на оренду квартир, а також погані умови проживання. Що саме планує зробити Facebook Компанія подала плани будівництва у місцеву раду містечка Менло-Парк. Воно знаходиться на відстані 30 км від Сан-Франциско. В компанії зазначили, що місцева влада не змогла проінвестувати в достатній мірі в розвиток інфраструктури. Саме через це ціна оренди в регіоні значно збільшилася. Відтак працівникам доводиться витрачати дуже багато часу на дорогу. Віце-президент компанії з глобальних обєктів Джон Тенанес (John Tenanes) пообіцяв, що заплановане містечко буде багатоцільовим та поєднуватиме необхідні сервіси, житлові та транзитні рішення, а також офісні приміщення. Середньомісячна орендна плата в Менло-Парку виросла більше ніж в три рази до $3349 з 2011 року, коли Facebook оголосив, що перенесе сюди свою штаб-квартиру. За порівнянням видання The Guardian, Менло-Парк став одним з найдорожчих міст для оренди житла в США. Ціни в Менло-Парк вищі, ніж у Нью-Йорку.
10.07.2017,16:30
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Компанія планує будівництво житла для своїх працівників. Причина — співробітники Facebook стикаються з такими проблемами, як надзвичайно високі ціни на оренду квартир, а також погані умови проживання.

Що саме планує зробити Facebook

Компанія подала плани будівництва у місцеву раду містечка Менло-Парк. Воно знаходиться на відстані 30 км від Сан-Франциско. В компанії зазначили, що місцева влада не змогла проінвестувати в достатній мірі в розвиток інфраструктури. Саме через це ціна оренди в регіоні значно збільшилася. Відтак працівникам доводиться витрачати дуже багато часу на дорогу.

Віце-президент компанії з глобальних об’єктів Джон Тенанес (John Tenanes) пообіцяв, що заплановане містечко буде багатоцільовим та поєднуватиме «необхідні сервіси, житлові та транзитні рішення, а також офісні приміщення».

Середньомісячна орендна плата в Менло-Парку виросла більше ніж в три рази до $3349 з 2011 року, коли Facebook оголосив, що перенесе сюди свою штаб-квартиру. За порівнянням видання The Guardian, Менло-Парк став одним з найдорожчих міст для оренди житла в США. Ціни в Менло-Парк вищі, ніж у Нью-Йорку.

Джерело: Media Sapiens

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: