fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google профінансує написання новин роботами

Google profinansuje napysannja novyn robotamy
Алгоритми та боти допоможуть національній британській новинарній аґенції писати новини — до 30 тис матеріалів щомісяця. Унікальна контент-платформа буде створена завдяки фінансуванню від Google. Загальний розмір ґранту становить €706 тис
Algorytmy ta boty dopomožuť nacionaľnij brytanśkij novynarnij ağenciї pysaty novyny — do 30 tys materialiv ščomisjacja. Unikaľna kontent-platforma bude stvorena zavdjaky finansuvannju vid Google. Zagaľnyj rozmir ğrantu stanovyť €706 tys
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Асоціація преси (The Press Association) отримала ґрант у розмірі £621 тис для запуску сервісу локальних новин на основі роботизованої платформи. Компютерний алгоритм обслуговуватиме інтереси новинарної платформи. Вона працює для аудиторії Сполученого Королівства та Ірландії. Команда для проекту — це стартап Urbs Media, який ставить за мету створення потоку оптимізованого контенту для локальних видань у великих обсягах. Як це працюватиме в плані створення новин. Проект отримав один із найбільших ґрантів в рамках Google’s Digital News Initiative (DNI). Мета ініціативи — підтримувати інновації в країнах Європи стосовно цифрової журналістики. Асоціація PA та Urbs Media запустять платформу під кодовою назвою RADAR – Reporters And Data And Robots. Вона випускатиме тисячі новин щомісяця. Втім, автоматизація не означатиме повної відмови від людського ресурсу. Пошук та написання основних ліній до матеріалів однаково залучатиме до процесу журналістів-людей, а не тільки ботів. Штучний інтелект дозволить просто масштабувати процес створення та рерайтинґу для новинарного контенту. Жоден живий журналіст не здатен працювати із такою швидкістю. Журналісти ж створюватимуть шаблони для написання новин на основі даних із місцевих та загальнонаціональних відкритих баз чи представництв влади — а розмножувати та рерайтити контент буде штучний інтелект на основі Natural Language Software.
Реклама 👇 Замовити

Асоціація преси (The Press Association) отримала ґрант у розмірі £621 тис для запуску сервісу локальних новин на основі роботизованої платформи. Комп’ютерний алгоритм обслуговуватиме інтереси новинарної платформи. Вона працює для аудиторії Сполученого Королівства та Ірландії. Команда для проекту — це стартап Urbs Media, який ставить за мету створення потоку оптимізованого контенту для локальних видань у великих обсягах.

Як це працюватиме в плані створення новин

Проект отримав один із найбільших ґрантів в рамках Google’s Digital News Initiative (DNI). Мета ініціативи — підтримувати інновації в країнах Європи стосовно цифрової журналістики. Асоціація PA та Urbs Media запустять платформу під кодовою назвою RADAR – Reporters And Data And Robots. Вона випускатиме тисячі новин щомісяця.

Втім, автоматизація не означатиме повної відмови від «людського» ресурсу. Пошук та написання основних ліній до матеріалів однаково залучатиме до процесу журналістів-людей, а не тільки ботів. Штучний інтелект дозволить просто масштабувати процес створення та рерайтинґу для новинарного контенту. Жоден живий журналіст не здатен працювати із такою швидкістю. Журналісти ж створюватимуть шаблони для написання новин на основі даних із місцевих та загальнонаціональних відкритих баз чи представництв влади — а розмножувати та рерайтити контент буде штучний інтелект на основі Natural Language Software.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: