fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На залізничному вокзалі Києва — безкоштовний Wi-Fi

Na zaliznyčnomu vokzali Kyjeva — bezkoštovnyj Wi-Fi
Національний залізничний перевізник запровадив послугу безкоштовного Wi-Fi доступу на Центральному залізничому вокзалі Києва
Nacionaľnyj zaliznyčnyj pereviznyk zaprovadyv poslugu bezkoštovnogo Wi-Fi dostupu na Centraľnomu zaliznyčomu vokzali Kyjeva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ПАТ Укрзалізниця запровадила в залах відпочинку підвищеного комфорту Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський безкоштовний бездротовий доступ до інтернету. Послугу надає філія Центральна станція зв’язку від перевізника. На часі дізнатися більше про Wi-Fi на цмй локації. Які показники у Wi-Fi від Укрзалізниці. Виділена лінія працює зі швидкістю 100 Мбіт/сек. Ведуться роботи з облаштування доступу до інтернету через бездротову мережу у сервісному центрі Центрального вокзалу, а також у кімнатах відпочинку, кімнатах матері та дитини й залі підвищеного комфорту Південного станції Київ-Пасажирський. Після закінчення робіт до безкоштовного Wi-Fi на столичному вокзалі зможуть підключитися одночасно понад 700 пасажирів. — Ми враховуємо побажання пасажирів щодо сервісного обслуговування на залізничному транспорті. Одним із таких побажань є цілодобовий доступ до інтернету в залах очікування. Життя настільки динамічне, що вже важко уявити його без гаджетів і відповідних умов для їх використання.. Ігор Романків. директор із пасажирських перевезень і сервісу.
Реклама 👇 Замовити

ПАТ «Укрзалізниця» запровадила в залах відпочинку підвищеного комфорту Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський безкоштовний бездротовий доступ до інтернету. Послугу надає філія «Центральна станція зв’язку» від перевізника. На часі дізнатися більше про Wi-Fi на цмй локації.

Які показники у Wi-Fi від «Укрзалізниці»

Виділена лінія працює зі швидкістю 100 Мбіт/сек. Ведуться роботи з облаштування доступу до інтернету через бездротову мережу у сервісному центрі Центрального вокзалу, а також у кімнатах відпочинку, кімнатах матері та дитини й залі підвищеного комфорту Південного станції «Київ-Пасажирський».

Після закінчення робіт до безкоштовного Wi-Fi на столичному вокзалі зможуть підключитися одночасно понад 700 пасажирів.

— Ми враховуємо побажання пасажирів щодо сервісного обслуговування на залізничному транспорті. Одним із таких побажань є цілодобовий доступ до інтернету в залах очікування. Життя настільки динамічне, що вже важко уявити його без гаджетів і відповідних умов для їх використання.

Ігор Романків, директор із пасажирських перевезень і сервісу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: