Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська освітня онлайн-платформа випустила мобільний додаток

Ukraїnśka osvitnja onlajn-platforma vypustyla mobiľnyj dodatok

Платформа Prometheus запускає відкритий бета-тест мобільного додатку для Android — і обіцяє незабаром презентувати версію для iOS
Platforma Prometheus zapuskaje vidkrytyj beta-test mobiľnogo dodatku dlja Android — i obicjaje nezabarom prezentuvaty versiju dlja iOS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер користувачі мають змогу завантажити відеолекції курсу тоді, коли мають доступ до швидкісного інтернету 3G або WiFi. А потім дивитися їх без інтернету на смартфоні в метро, мандрівці чи на дачі. Мобільни додаток також допоможе зареєструватися на платформі та підписуватися на нові курси, проходити тестові завдання, спілкуватися на форумі. Де можна завантажити додаток. Статус відкритої бети означає, що в додатку не просто можуть бути, а точно наявні баги і помилки, кажуть розробники, тому просять завантажувати додаток із Google Play та повідомляти про проблеми на email support@prometheus.org.ua. За декілька тижнів команда Prometheus обіцяє презентувати аналогічну версію додатку для iOS.

Тепер користувачі мають змогу завантажити відеолекції курсу тоді, коли мають доступ до швидкісного інтернету 3G або WiFi. А потім дивитися їх без інтернету на смартфоні в метро, мандрівці чи на дачі. Мобільни додаток також допоможе зареєструватися на платформі та підписуватися на нові курси, проходити тестові завдання, спілкуватися на форумі.

Де можна завантажити додаток

Статус відкритої бети означає, що в додатку не просто можуть бути, а точно наявні баги і помилки, кажуть розробники, тому просять завантажувати додаток із Google Play та повідомляти про проблеми на email support@prometheus.org.ua. За декілька тижнів команда Prometheus обіцяє презентувати аналогічну версію додатку для iOS.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: