fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Франції перейдуть на екологічні авто до 2040 року

U Franciї perejduť na ekologični avto do 2040 roku
Франція, піклуючись про стан навколишнього середовища та екологію країни планує заборонити бензинові та дизельні авто, а також використання вугілля  електростанціях
Francija, piklujučyś pro stan navkolyšńogo seredovyšča ta ekologiju kraїny planuje zaboronyty benzynovi ta dyzeľni avto, a takož vykorystannja vugillja  elektrostancijah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Такі заходи допоможуть зменшити кількість викидів вуглецю в атмосферу. До 2040 року у Франції планують заборонити продаж усіх дизельних і бензинових автомобілів. Таку заяву зробив міністр екології країни Ніколя Юло. Як відбуватиметься перехід у Франції до нових правил. Міністр оголосив про плани заборонити всі нові проекти, що використовують бензин, газ чи вугілля, так само як і сланцеву нафту. Окрім заборони продажу бензинових та дизельних авто у планах зупинити роботу всіх вугільних електростанцій до 2022 року, а також зменшити частку ядерної енергетики у виробництві електроенергії у Франції з нинішніх 75% до 50%  до 2025 року. Франція також вживе заходів з обмеження використання пальмової олії у виробництві біопалива з метою скорочення непрямого збезлісення. Бонус для французів. Уряд Франції запропонує кожному французу бонус за заміну дизельних автомобілів випущених до 1997 року та бензинових, випущених до 2001 року на новий або вживаний автомобіль. Цей, за словами міністра стане справжньою революцією. Автовиробникам буде складно втілити  все, але Peugeot, Citroen і Renault лідирують у Європі, маючи найнижчі показниками викидів шкідливих речовин. Шведський автоконцерн Volvo також оголосив про плани випускати тільки електричні та гібридні транспортні засоби з 2019 року. Поставлена мета до зниження викидів вуглецю до нульового рівня змусить нас робити необхідні інвестиції. Ніколя Юло . міністр екології Франції.
Реклама 👇 Замовити

Такі заходи допоможуть зменшити кількість викидів вуглецю в атмосферу. До 2040 року у Франції планують заборонити продаж усіх дизельних і бензинових автомобілів. Таку заяву зробив міністр екології країни Ніколя Юло.

Як відбуватиметься перехід у Франції до нових правил

Міністр оголосив про плани заборонити всі нові проекти, що використовують бензин, газ чи вугілля, так само як і сланцеву нафту. Окрім заборони продажу бензинових та дизельних авто у планах зупинити роботу всіх вугільних електростанцій до 2022 року, а також зменшити частку ядерної енергетики у виробництві електроенергії у Франції з нинішніх 75% до 50%  до 2025 року. Франція також вживе заходів з обмеження використання пальмової олії у виробництві біопалива з метою скорочення непрямого збезлісення.

Бонус для французів

Уряд Франції запропонує кожному французу «бонус» за заміну дизельних автомобілів випущених до 1997 року та бензинових, випущених до 2001 року на новий або вживаний автомобіль. Цей, за словами міністра стане «справжньою революцією».

Автовиробникам буде складно втілити  все, але Peugeot, Citroen і Renault лідирують у Європі, маючи найнижчі показниками викидів шкідливих речовин. Шведський автоконцерн Volvo також оголосив про планиУ Франції перейдуть на екологічні авто до 2040 року 1З 2019 року Volvo випускатиме лише електрокари випускати тільки електричні та гібридні транспортні засоби з 2019 року.

Поставлена мета до зниження викидів вуглецю до нульового рівня змусить нас робити необхідні інвестиції

Ніколя Юло , міністр екології Франції

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: