fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Енергосистеми України та ЄС будуть спільними

Energosystemy Ukraїny ta JeS buduť spiľnymy

Вступила в силу угода про об'єднання енергосистем України та ЄС. Об'єднання підвищить рівень безпеки країни, а також й відкриє шлях до подальшої реформи інфраструктури та запуску ринку електроенергії

Vstupyla v sylu ugoda pro ob'jednannja energosystem Ukraїny ta JeS. Ob'jednannja pidvyščyť riveń bezpeky kraїny, a takož j vidkryje šljah do podaľšoї reformy infrastruktury ta zapusku rynku elektroenergiї

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно підписана угода про обєднання енергосистем України та ЄС відкриває шлях до наступної фази на шляху інтеграції до Європи. Ця угода дає можливість для нашої держави отримувати енергетичні ресурси від будь-якої з 34 країн Європи без будь-яких обмежень. На часі дізнатися більше про цей формат співпраці та очікувані результати для енергетичнох сфери. Як відбуватиметься обєднання систем України та країн Європи. В Україні має відбутись реформа енергетичної інфраструктури, щоб приєднатися до європейської мережі. Також очікується запуск повноцінного ринку електроенергії. Каталог вимог разом з переліком необхідних додаткових досліджень та дорожньою картою, які отримала Україна, містить зокрема низку технічних заходів, що вже у найближчому майбутньому мають відповідати новим директивам ЄС для системних операторів, запровадження яких в нашій країні очікується цього року. Подальший розвиток співпраці у цьому форматі залежатиме від можливостей сторін докладатися до розвитку енергосистем у кожній із країн, що є учасницями угоди. Європейська спілка системних операторів передачі електроенергії, що обєднує 34 країни Європи, вже опублікувала інформацію про об’єднану енергосистему нашої держави на своїй онлайн-платформі. Далі наводимо пряму мову представника української енергетичної сфери: Угода набрала чинності. Пройдено ще одну контрольну точку на шляху електроенергетичної євроінтеграції. Попереду багато роботи, не лише з боку системного оператора, а й генерації, органів влади, регулятора.. Всеволода Ковальчука. голова Укренерго.
07.07.2017,16:19
0 Depositphotos
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно підписана угода про об’єднання енергосистем України та ЄС відкриває шлях до наступної фази на шляху інтеграції до Європи. Ця угода дає можливість для нашої держави отримувати енергетичні ресурси від будь-якої з 34 країн Європи без будь-яких обмежень. На часі дізнатися більше про цей формат співпраці та очікувані результати для енергетичнох сфери.

Як відбуватиметься об’єднання систем України та країн Європи

В Україні має відбутись реформа енергетичної інфраструктури, щоб приєднатися до європейської мережі. Також очікується запуск повноцінного ринку електроенергії.

Каталог вимог разом з переліком необхідних додаткових досліджень та дорожньою картою, які отримала Україна, містить зокрема низку технічних заходів, що вже у найближчому майбутньому мають відповідати новим директивам ЄС для системних операторів, запровадження яких в нашій країні очікується цього року. Подальший розвиток співпраці у цьому форматі залежатиме від можливостей сторін докладатися до розвитку енергосистем у кожній із країн, що є учасницями угоди.

Європейська спілка системних операторів передачі електроенергії, що об’єднує 34 країни Європи, вже опублікувала інформацію про об’єднану енергосистему нашої держави на своїй онлайн-платформі. Далі наводимо пряму мову представника української енергетичної сфери:

Угода набрала чинності. Пройдено ще одну контрольну точку на шляху електроенергетичної євроінтеграції. Попереду багато роботи, не лише з боку системного оператора, а й генерації, органів влади, регулятора.

Всеволода Ковальчука, голова «Укренерго»

Теґи: ЄС
Джерело: ESPRESO.TV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: