Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Енергосистеми України та ЄС будуть спільними

Energosystemy Ukraїny ta JeS buduť spiľnymy

Вступила в силу угода про об'єднання енергосистем України та ЄС. Об'єднання підвищить рівень безпеки країни, а також й відкриє шлях до подальшої реформи інфраструктури та запуску ринку електроенергії

Vstupyla v sylu ugoda pro ob'jednannja energosystem Ukraїny ta JeS. Ob'jednannja pidvyščyť riveń bezpeky kraїny, a takož j vidkryje šljah do podaľšoї reformy infrastruktury ta zapusku rynku elektroenergiї

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно підписана угода про об’єднання енергосистем України та ЄС відкриває шлях до наступної фази на шляху інтеграції до Європи. Ця угода дає можливість Україні отримувати енергетичні ресурси від будь-якої з 34 країн Європи без будь-яких обмежень. Як відбуватиметься об’єднання. В Україні має відбутись реформа енергетичної інфраструктури, щоб приєднатися до європейської мережі. Також очікується запуск повноцінного ринку електроенергії. Каталог вимог разом з переліком необхідних додаткових досліджень та дорожньою картою, які отримала Україна, містить зокрема низку технічних заходів, що вже у найближчому майбутньому мають відповідати новим директивам ЄС для системних операторів, запровадження яких в нашій країні очікується цього року. Європейська спілка системних операторів передачі електроенергії, що об’єднує 34 країни Європи, вже опублікувала інформацію про об’єднану енергосистему України на своїй онлайн-платформі. Угода набрала чинності. Пройдено ще одну контрольну точку на шляху електроенергетичної євроінтеграції. Попереду багато роботи, не лише з боку системного оператора, а й генерації, органів влади, регулятора. Всеволода Ковальчука, голова Укренерго

Нещодавно підписана угода про об’єднання енергосистем України та ЄС відкриває шлях до наступної фази на шляху інтеграції до Європи. Ця угода дає можливість Україні отримувати енергетичні ресурси від будь-якої з 34 країн Європи без будь-яких обмежень.

Як відбуватиметься об’єднання

В Україні має відбутись реформа енергетичної інфраструктури, щоб приєднатися до європейської мережі. Також очікується запуск повноцінного ринку електроенергії.

Каталог вимог разом з переліком необхідних додаткових досліджень та дорожньою картою, які отримала Україна, містить зокрема низку технічних заходів, що вже у найближчому майбутньому мають відповідати новим директивам ЄС для системних операторів, запровадження яких в нашій країні очікується цього року.

Європейська спілка системних операторів передачі електроенергії, що об’єднує 34 країни Європи, вже опублікувала інформацію про об’єднану енергосистему України на своїй онлайн-платформі.

Угода набрала чинності. Пройдено ще одну контрольну точку на шляху електроенергетичної євроінтеграції. Попереду багато роботи, не лише з боку системного оператора, а й генерації, органів влади, регулятора.

Всеволода Ковальчука, голова «Укренерго»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: