fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Створено онлайн-реєстр порушників авторських прав

Stvoreno onlajn-rejestr porušnykiv avtorśkyh prav
Українська Антипіратська асоціація та низка компаній, що входять в ініціативу «Чисте небо», створили новий онлайн-сервіс, завдяки якому рекламодавці зможуть відстежувати, хто із сайтів систематично порушує авторське право та розміщує піратський контент для користувачів в Україні
Ukraїnśka Antypiratśka asociacija ta nyzka kompanij, ščo vhodjať v iniciatyvu «Čyste nebo», stvoryly novyj onlajn-servis, zavdjaky jakomu reklamodavci zmožuť vidstežuvaty, hto iz sajtiv systematyčno porušuje avtorśke pravo ta rozmiščuje piratśkyj kontent dlja korystuvačiv v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про новий реєстр. Проект носить назву Blacklists. На цьому сайті щомісячно збиратимуть сайти, котрі порушують права інтелектуальної власності з метою застерегти рекламодавців від недальновидних кроків із розміщення реклами на одному із ресурсів — це дасть змогу уникнути репутаційних, фінансових та інших ризиків. Реєстр допоможе зробити сферу прозорішою, кажуть автори ініціативи. Хто вже потрапив до чорного списку. В списках піратів можна знайти EX-FS, Kinogo, Okino та ще близько 300 ресурсів. Правовласники мають намір таким чином надавати повну інформацію про порушників прав на інтелектуальну власність. Хто керує ініціативою. Поки що учасниками проекту є лише Українська Антипіратська асоціація та учасники ініціативи Чисте небо — це медіакомпанії 1+1 Медіа, StarLightMedia, Медіа Група Україна та Inter Media Group. Згодом мають намір додати інших правовласників.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про новий реєстр

Проект носить назву Blacklists. На цьому сайті щомісячно збиратимуть сайти, котрі порушують права інтелектуальної власності з метою застерегти рекламодавців від недальновидних кроків із розміщення реклами на одному із ресурсів — це дасть змогу уникнути репутаційних, фінансових та інших ризиків. Реєстр допоможе зробити сферу прозорішою, кажуть автори ініціативи.

Хто вже потрапив до «чорного списку»

В списках «піратів» можна знайти EX-FS, Kinogo, Okino та ще близько 300 ресурсів. Правовласники мають намір таким чином надавати повну інформацію про порушників прав на інтелектуальну власність.

Хто керує ініціативою

Поки що учасниками проекту є лише Українська Антипіратська асоціація та учасники ініціативи «Чисте небо» — це медіакомпанії 1+1 Медіа, StarLightMedia, «Медіа Група Україна» та Inter Media Group. Згодом мають намір додати інших правовласників.

Джерело: Blacklists

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: