Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» заробила 3,9 млрд грн за I півріччя 2017 року

«Ukrzaliznycja» zarobyla 3,9 mlrd grn za I pivriččja 2017 roku

Очільник ПАТ «Укрзалізниця» розповів про результати роботи та досягнення компанії — зокрема про економічні показники
Očiľnyk PAT «Ukrzaliznycja» rozpoviv pro rezuľtaty roboty ta dosjagnennja kompaniї — zokrema pro ekonomični pokaznyky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Керівник ПАТ Укрзалізниця Войцех Балчун написав на своїй сторінці у Facebook про досягнення компанії в I півріччя 2017 року. Національний залізничний перевізник збільшив чистий прибуток на 3,9 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Досягнення . Доходи від перевезень у порівнянні з минулорічними результатами виросли на 4 млрд грн, або на 14%. Витрати за перші 6 місяців навіть не зрівнялися із запланованими, опинившись менше на 1,55 млрд грн (на 3,9% ). За звітний період Укрзалізниця сплатила 7,9 млрд грн податків і обов’язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів, у тому числі безпосередньо в державний бюджет — 3 млрд грн. EBITDA компанії склала 8,7 млрд грн, рентабельність EBITDA — 23,93%.

Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун написав на своїй сторінці у Facebook про досягнення компанії в I півріччя 2017 року.

Національний залізничний перевізник збільшив чистий прибуток на 3,9 млрд грн в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Досягнення 

Доходи від перевезень у порівнянні з минулорічними результатами виросли на 4 млрд грн, або на 14%. Витрати за перші 6 місяців навіть не зрівнялися із запланованими, опинившись менше на 1,55 млрд грн (на 3,9% ).

За звітний період «Укрзалізниця» сплатила 7,9 млрд грн податків і обов’язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів, у тому числі безпосередньо в державний бюджет — 3 млрд грн.

EBITDA компанії склала 8,7 млрд грн, рентабельність EBITDA — 23,93%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: