fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Команда українського конструктора зібрала $140+ тис на нові моделі іграшок

Komanda ukraїnśkogo konstruktora zibrala $140+ tys na novi modeli igrašok
Команда українського механічного дерев'яного конструктора Ugears вивела на Kickstarter декілька нових моделей своїх іграшок — і вже зібрала понад $140 тис за 26 днів до офіційного завершення кампанії фондування. Першопочатково творці проекту мали на меті зібрати $15 тис — таким чином у них є всі шанси в десятки разів перевершити заплановану суму
Komanda ukraїnśkogo mehaničnogo derev'janogo konstruktora Ugears vyvela na Kickstarter dekiľka novyh modelej svoїh igrašok — i vže zibrala ponad $140 tys za 26 dniv do oficijnogo zaveršennja kampaniї fonduvannja. Peršopočatkovo tvorci proektu maly na meti zibraty $15 tys — takym čynom u nyh je vsi šansy v desjatky raziv pereveršyty zaplanovanu sumu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього разу Ugears презентує модель колісної ліри під назвою Hurdy-Gurdy, механічний таймер-календар Date Navigator та декілька інших нових механічних моделей. А також відбудеться розширення вже існуючого ряду іграшок, які можна буде отримати по завершенню кампанії на краудфандинговій платформі Kickstarter. Особливості нових моделей. Серед новинок, які можна профондувати на Kickstarter цьогоріч — Ugears Date Navigator із календарем на 2017-2044 роки. Є також серія нових моделей, за допомогою і діти, й дорослі можуть скласти механічне місто із новими складовими на додачу до вже існуючих моделей: трамвайною лінією (Tram Line), ремонтним потягом для залізниці (Rail Manipulator) та фабрикою роботів (Robot Factory). Також зявляться іграшки з фанери, які можна розмальовувати. Усі попередні моделі були просто деревяними і нефарбованими. Також буде розширено ряд доступних мініатюр, який носить назву Трибики — це мініатюрні іграшки, які досить легко зібрати і вони займають дуже мало місця. Усі іграшки, як і раніше, буде зроблено із фанери, для їхного складання не потрібен клей чи шурупи. Коли можна буде отримати нові іграшки. Власники нової серії забавок зможуть отримати обрані моделі вже восени 2017 року. Мінімальна вартість в разі фондування на Kickstarter складає $29. Чи існують аналоги. Раніше ми розповідали про інший новий український конструктор, який для складання моделей використовує не фанеру, а метал — це Time4Machine, інтервю із засновником цього проекту можна прочитати у нашому окремому матеріалі.
Реклама 👇 Замовити

Цього разу Ugears презентує модель колісної ліри під назвою Hurdy-Gurdy, механічний таймер-календар Date Navigator та декілька інших нових механічних моделей. А також відбудеться розширення вже існуючого ряду іграшок, які можна буде отримати по завершенню кампанії на краудфандинговій платформі Kickstarter.

Особливості нових моделей

Серед новинок, які можна профондувати на Kickstarter цьогоріч — Ugears Date Navigator із календарем на 2017-2044 роки. Є також серія нових моделей, за допомогою і діти, й дорослі можуть скласти механічне місто із новими складовими на додачу до вже існуючих моделей: трамвайною лінією (Tram Line), ремонтним потягом для залізниці (Rail Manipulator) та фабрикою роботів (Robot Factory). Також з’являться іграшки з фанери, які можна розмальовувати. Усі попередні моделі були просто дерев’яними і нефарбованими. Також буде розширено ряд доступних мініатюр, який носить назву «Трибики» — це мініатюрні іграшки, які досить легко зібрати і вони займають дуже мало місця. Усі іграшки, як і раніше, буде зроблено із фанери, для їхного складання не потрібен клей чи шурупи.

Коли можна буде отримати нові іграшки

Власники нової серії забавок зможуть отримати обрані моделі вже восени 2017 року. Мінімальна вартість в разі фондування на Kickstarter складає $29.

Чи існують аналоги

Раніше ми розповідали про інший новий український конструктор, який для складання моделей використовує не фанеру, а метал — це Time4Machine, інтерв’ю із засновником цього проекту можна прочитати у нашому окремому матеріаліКоманда українського конструктора зібрала $140+ тис на нові моделі іграшок 1CEO Time4Machine: «Не намагайтеся одразу зробити дуже круто».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: