Спрощено процедуру зміни імені для українців, які досягли 14-річчя

Sproščeno proceduru zminy imeni dlja ukraїnciv, jaki dosjagly 14-riččja

Кабінет Міністрів України скасував необхідність пред’являти свідоцтво про народження і довідку з місця проживання при зміні імені громадянами, які досягли віку 14 років

Kabinet Ministriv Ukraїny skasuvav neobhidnisť pred’javljaty svidoctvo pro narodžennja i dovidku z miscja prožyvannja pry zmini imeni gromadjanamy, jaki dosjagly viku 14 rokiv

Крім того, громадяни, яким виповнилося 16 років, не повинні більше подавати свідоцтво про народження і довідку з місця проживання для отримання паспорта.

Про що йдеться в рішенні

Для зміни імені тепер необхідно буде подати лише заяву про бажання змінити ім’я, а також заяву від батьків або опікуна про згоду на таку процедуру. Крім того, уряд скасував норму, згідно з якою громадяни, яким не більше місяця тому виповнилося 16 років і вони не отримали паспорт, повинні подавати свідоцтво про народження і довідку з місця проживання.

Де вже діють ID-картки

До речі, нагадаємо, що Туреччина затвердила безвізовий режим для українців з ID-картками. Згідно із домовленістю, громадяни обидвох країн, які користуються ID-паспортами, можуть в’їжджати і виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини й України 90 днів упродовж 180 діб.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: