Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Про податки та доходи за 3 роки українці можуть дізнатися онлайн

Pro podatky ta dohody za 3 roky ukraїnci možuť diznatysja onlajn

Сьогодні запустилась нова послуга на iGov, де кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи. На часі дізнатися, як функціонуватиме нововведення
Sogodni zapustylaś nova posluga na iGov, de kožen gromadjanyn Ukraїny može v kiľka klikiv otrymaty informaciju pro svoї oficijni dohody. Na časi diznatysja, jak funkcionuvatyme novovvedennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс працює завдяки складній інтеграції з реєстрами і сервісами Податкової служби – пояснив керівник iGov Дмитро Дубілет. Як функціонує послуга. Щоб скористатися сервісом, знадобиться Електронний цифровий підпис. Поки що працює тільки персональна підпис, а не підприємства. Треба заповнити форму, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекайте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Послуга безкоштовна. В майбутньому, за словами Дубілета, планується розширення, і громадяни зможуть обирати між електронною та паперовою довідкою.

Сервіс працює завдяки складній інтеграції з реєстрами і сервісами Податкової служби – пояснив керівник iGov Дмитро Дубілет.

Як функціонує послуга

Щоб скористатися сервісом, знадобиться Електронний цифровий підпис. Поки що працює тільки персональна підпис, а не підприємства. Треба заповнити форму, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекайте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Послуга безкоштовна. В майбутньому, за словами Дубілета, планується розширення, і громадяни зможуть обирати між електронною та паперовою довідкою.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: