fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Про податки та доходи українці можуть дізнатися онлайн

Pro podatky ta dohody ukraїnci možuť diznatysja onlajn
Сьогодні запустилась нова послуга на iGov, де кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи. На часі дізнатися, як функціонуватиме нововведення
Sogodni zapustylaś nova posluga na iGov, de kožen gromadjanyn Ukraїny može v kiľka klikiv otrymaty informaciju pro svoї oficijni dohody. Na časi diznatysja, jak funkcionuvatyme novovvedennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс працює завдяки складній інтеграції з реєстрами і сервісами Податкової служби – пояснив керівник iGov Дмитро Дубілет. Як діжнатися все про свої податки? Як функціонує послуга, котра надає відомості про податки. Щоб скористатися сервісом для перевірки своїх податкових показників та рівня доходів, знадобиться Електронний цифровий підпис. Поки що працює тільки персональна підпис, а не підприємства. Треба заповнити форму для отримання інформації по запиту, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекайте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Послуга безкоштовна. В майбутньому, за словами Дубілета, планується розширення, і громадяни зможуть обирати між електронною та паперовою довідкою.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс працює завдяки складній інтеграції з реєстрами і сервісами Податкової служби – пояснив керівник iGov Дмитро Дубілет. Як діжнатися все про свої податки?

Як функціонує послуга, котра надає відомості про податки

Щоб скористатися сервісом для перевірки своїх податкових показників та рівня доходів, знадобиться Електронний цифровий підпис. Поки що працює тільки персональна підпис, а не підприємства. Треба заповнити форму для отримання інформації по запиту, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і чекайте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Послуга безкоштовна. В майбутньому, за словами Дубілета, планується розширення, і громадяни зможуть обирати між електронною та паперовою довідкою.

Про податки та доходи українці можуть дізнатися онлайн 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Теґи: податки
Джерело: Watcher

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: