fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Дніпрі запустили перший в Україні мобільний ЦНАП

U Dnipri zapustyly peršyj v Ukraїni mobiľnyj CNAP
В Дніпровській облдержадміністрації презентували перший в Україні мобільний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Основна мета — обслуговувати людей з особливими потребами прямо вдома або в лікарні
V Dniprovśkij oblderžadministraciї prezentuvaly peršyj v Ukraїni mobiľnyj Centr nadannja administratyvnyh poslug (CNAP). Osnovna meta — obslugovuvaty ljudej z osoblyvymy potrebamy prjamo vdoma abo v likarni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єдиний в Україні мобільний ЦНАП зараз працює в Кам’янському, але в планах обласної влади — поширити цей досвід на весь регіон для надання адміністративних послуг. На часі дізнатися про нові можливості отримання адміністративних послуг у Дніпрі. Як виглядає мобільний ЦНАП у Дніпрі. Мобільний центр надання адміністративних послуг — це компактний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом. Заступник начальника управління департаменту економічного розвитку Олена Личманенко повідомила, що зв’язок забезпечує мобільний 3G-інтернет. Кейс розрахований на 6 годин автономної роботи. ЦНАП вже в травні почав обслуговувати жителів Кам’янського, але в планах обласної влади — поширити цей досвід на весь регіон. Всього на Дніпропетровщині працюють 55 Центрів надання адміністративних послуг.
04.07.2017,10:30
0
Дніпропетровська ОДА
Реклама 👇 Замовити

Єдиний в Україні мобільний ЦНАП зараз працює в Кам’янському, але в планах обласної влади — поширити цей досвід на весь регіон для надання адміністративних послуг. На часі дізнатися про нові можливості отримання адміністративних послуг у Дніпрі.

Як виглядає мобільний ЦНАП у Дніпрі

Мобільний центр надання адміністративних послуг — це компактний кейс з ноутбуком, принтером, сканером і модемом. Заступник начальника управління департаменту економічного розвитку Олена Личманенко повідомила, що зв’язок забезпечує мобільний 3G-інтернет. Кейс розрахований на 6 годин автономної роботи. ЦНАП вже в травні почав обслуговувати жителів Кам’янського, але в планах обласної влади — поширити цей досвід на весь регіон. Всього на Дніпропетровщині працюють 55 Центрів надання адміністративних послуг.

У Дніпрі працюватиме мобільний ЦНАП

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: