Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надаcть €150 млн на електрифікацію залізниці на півдні України

JeBRR nadacť €150 mln na elektryfikaciju zaliznyci na pivdni Ukraїny

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може виділити кредит в сумі €150 млн на електрифікацію залізничної лінії протяжністю 253 км за напрямом станцій Долинська — Миколаїв — Колосівка на півдні України
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku (JeBRR) može vydilyty kredyt v sumi €150 mln na elektryfikaciju zaliznyčnoї liniї protjažnistju 253 km za naprjamom stancij Dolynśka — Mykolaїv — Kolosivka na pivdni Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У жовтні 2016 року Укрзалізниця погодила останні деталі кредиту від ЄІБ і ЄБРР на електрифікацію згаданого напрямку. Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій, підтримка існуючого процесу реформування залізниці. Кредит передбачатиме два транші:. перший — до €124,5 млн — для електрифікації залізничної лінії Долинська — Миколаїв (148 км); другий — до €25,5 млн — для електрифікації ділянки Миколаїв — Колосівка (105 км). Загальна вартість проекту оцінюється в розмірі до €367,9 млн. Проект, можливо, буде співфінансувати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в розмірі, що дорівнює кредиту ЄБРР, а також внесок робитиме Укралізниця.

У жовтні 2016 року «Укрзалізниця» погодила останні деталі кредиту від ЄІБ і ЄБРР на електрифікацію згаданого напрямку. Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій, підтримка існуючого процесу реформування залізниці.

Кредит передбачатиме два транші:

  • перший — до €124,5 млн — для електрифікації залізничної лінії Долинська — Миколаїв (148 км);
  • другий — до €25,5 млн — для електрифікації ділянки Миколаїв — Колосівка (105 км).

Загальна вартість проекту оцінюється в розмірі до €367,9 млн. Проект, можливо, буде співфінансувати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в розмірі, що дорівнює кредиту ЄБРР, а також внесок робитиме «Укралізниця».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: