fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надаcть €150 млн на залізницю на півдні України

JeBRR nadacť €150 mln na zaliznycju na pivdni Ukraїny
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може виділити кредит в сумі €150 млн на електрифікацію залізничної лінії протяжністю 253 км за напрямом станцій Долинська — Миколаїв — Колосівка на півдні України
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku (JeBRR) može vydilyty kredyt v sumi €150 mln na elektryfikaciju zaliznyčnoї liniї protjažnistju 253 km za naprjamom stancij Dolynśka — Mykolaїv — Kolosivka na pivdni Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У жовтні 2016 року Укрзалізниця погодила останні деталі кредиту від ЄІБ і ЄБРР на електрифікацію згаданого напрямку. Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій, підтримка існуючого процесу реформування залізниці. Почнуть внески із €124,5 млн. На часі дізнатися про це більше. Кредит передбачатиме два транші, почнуть із €124,5 млн:. перший — до 124,5 млн євро — для електрифікації залізничної лінії Долинська — Миколаїв (148 км); другий — до 25,5 млн євро — для електрифікації ділянки Миколаїв — Колосівка (105 км). Загальна вартість проекту оцінюється в розмірі до 367,9 млн євро. Проект, можливо, буде співфінансувати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в розмірі, що дорівнює кредиту ЄБРР, а також внесок робитиме Укралізниця. Про подальші напрямки розвитку обіцяють повідомити додатково.
Реклама 👇 Замовити

У жовтні 2016 року «Укрзалізниця» погодила останні деталі кредиту від ЄІБ і ЄБРР на електрифікацію згаданого напрямку. Метою проекту є підвищення ефективності залізничних операцій, підтримка існуючого процесу реформування залізниці. Почнуть внески із €124,5 млн. На часі дізнатися про це більше.

Кредит передбачатиме два транші, почнуть із €124,5 млн:

  • перший — до 124,5 млн євро — для електрифікації залізничної лінії Долинська — Миколаїв (148 км);
  • другий — до 25,5 млн євро — для електрифікації ділянки Миколаїв — Колосівка (105 км).

Загальна вартість проекту оцінюється в розмірі до 367,9 млн євро. Проект, можливо, буде співфінансувати Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в розмірі, що дорівнює кредиту ЄБРР, а також внесок робитиме «Укралізниця». Про подальші напрямки розвитку обіцяють повідомити додатково.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: