fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Vivat» видасть серію книг, присвячених конференції TED

«Vivat» vydasť seriju knyg, prysvjačenyh konferenciї TED
Видавництво «Vivat» готує до друку одразу 5 книг зі всесвітньо відомої серії TED Books. Кожна з них створена авторами найпопулярніших промов на однойменній конференції
Vydavnyctvo «Vivat» gotuje do druku odrazu 5 knyg zi vsesvitńo vidomoї seriї TED Books. Kožna z nyh stvorena avtoramy najpopuljarnišyh promov na odnojmennij konferenciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книжки серії TED Books охоплюють безліч тем — від архітектури до бізнесу, від космічної подорожі до любові. Щорічно конференції TED запрошують провідних діячів світу з різних сфер, де вони виступають з промовами тривалістю до 18 хвилин. За понад 30 років (з 1984-го)  ці конференції стали частиною інтелектуального збагачення мільйонів людей в усьому світі. Як виникла ідея нової книжкової серії. Основна ідея полягає в тому, щоб показати, що 18-хвилинний виступ може викликати потребу дізнатися більше, отримати повнішу інформацію. Ці книги достатньо довгі, але створені так, щоби прочитати їх за один раз. Кожне видання дозволяє зануритись в окрему тему —  медицина майбутнього, дизайн у повсякденному житті, математичні принципи любовного життя та багато інших. Що варто знати про TED та книги. Гасло конференцій: Ideas worth spreading. Найпопулярніші виступи набирають мільйони переглядів і змушують людей навколо світу по-новому поглянути на цей самий світ. Наприклад, книжковий дизайнер Чіп Кідд вчить відрізняти хороший дизайн від поганого, а професорка Лондонського університету Ханна Фрай береться міркувати про любов мовою математики. Мандрівний письменник Піко Айєр показує, що в столітті шаленого руху, можливість залишатись в одному місці може бути більш захоплюючою, ніж будь-коли раніше. Зак Ебрагім у своїй книзі розповідає про своє життя — життя хлопчика, якого вчили наслідувати батька-терориста. Лікар і дослідник раку Сіддхартха Мукерджі виявляє три принципа, що зрештою регулюють сучасну медицину — закони непевності, неточності й неповноти — і нового способу розуміння, не тільки медицини, а навколишнього світу. Ми у видавництві Vivat розуміємо важливість та своєчасність серії TED Books. Наша країна знаходиться на шляху великих змін, тому потрібні історії, які будуть надихати читачів, спонукати їх до креативного мислення.. . .
Реклама 👇 Замовити

Книжки серії TED Books охоплюють безліч тем — від архітектури до бізнесу, від космічної подорожі до любові. Щорічно конференції TED запрошують провідних діячів світу з різних сфер, де вони виступають з промовами тривалістю до 18 хвилин. За понад 30 років (з 1984-го)  ці конференції стали частиною інтелектуального збагачення мільйонів людей в усьому світі.

Як виникла ідея нової книжкової серії

Основна ідея полягає в тому, щоб показати, що 18-хвилинний виступ може викликати потребу дізнатися більше, отримати повнішу інформацію. Ці книги достатньо довгі, але створені так, щоби прочитати їх за один раз. Кожне видання дозволяє зануритись в окрему тему —  медицина майбутнього«Vivat» видасть серію книг, присвячених конференції TED 113 запитань та відповідей про медичну реформу та послуги — роз’яснення від МОЗ, дизайн у повсякденному житті, математичні принципи любовного життя та багато інших.

Що варто знати про TED та книги

Гасло конференцій: Ideas worth spreading. Найпопулярніші виступи набирають мільйони переглядів і змушують людей навколо світу по-новому поглянути на цей самий світ. Наприклад, книжковий дизайнер Чіп Кідд вчить відрізняти хороший дизайн від поганого, а професорка Лондонського університету Ханна Фрай береться міркувати про любов мовою математики. Мандрівний письменник Піко Айєр показує, що в столітті шаленого руху, можливість залишатись в одному місці може бути більш захоплюючою, ніж будь-коли раніше. Зак Ебрагім у своїй книзі розповідає про своє життя — життя хлопчика, якого вчили наслідувати батька-терориста. Лікар і дослідник раку Сіддхартха Мукерджі виявляє три принципа, що зрештою регулюють сучасну медицину — закони непевності, неточності й неповноти — і нового способу розуміння, не тільки медицини, а навколишнього світу.

Ми у видавництві «Vivat» розуміємо важливість та своєчасність серії TED Books. Наша країна знаходиться на шляху великих змін, тому потрібні історії, які будуть надихати читачів, спонукати їх до креативного мислення.

Теґи: книги
Джерело: LB.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: