fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна сягнула 6-річного максимуму привабливості

Ukraїna sjagnula 6-ričnogo maksymumu pryvablyvosti
Індекс інвестиційної привабливості України складається з 2008 року. Найменші значення було зафіксовано в 2014-2015 роках, що було пов'язане з політичною та економічною нестабільністю. Цьогоріч цей показник досяг свого максимуму
Indeks investycijnoї pryvablyvosti Ukraїny skladajeťsja z 2008 roku. Najmenši značennja bulo zafiksovano v 2014-2015 rokah, ščo bulo pov'jazane z polityčnoju ta ekonomičnoju nestabiľnistju. Cogorič cej pokaznyk dosjag svogo maksymumu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Індекс інвестиційної привабливості України за результатами опитування компаній-членів ЄБА досяг максимального значення з 2011 року. Тепер він становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою. На часі дізнатися, як Україна отримала такі показники та що це означатиме для країни в подальшому. Що вплинуло на покращення рейтингу, що його має Україна. У числі позитивних факторів дослідники називають прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше. Водночас негативними факторами залишаються військові дії на Сході, темпи реформ та вплив тіньової економіки. Нагадаємо також, що за рік наша країна піднялася з 56 на 50 місце в рейтингу інноваційних країн.

Індекс інвестиційної привабливості України за результатами опитування компаній-членів ЄБА досяг максимального значення з 2011 року. Тепер він становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою. На часі дізнатися, як Україна отримала такі показники та що це означатиме для країни в подальшому.

Що вплинуло на покращення рейтингу, що його має Україна

У числі позитивних факторів дослідники називають прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше. Водночас негативними факторами залишаються військові дії на Сході, темпи реформ та вплив тіньової економіки. Нагадаємо також, що за рік наша країна підняласяУкраїна сягнула 6-річного максимуму привабливості 1Україна опинилася у півсотні найбільш інноваційних країн з 56 на 50 місце в рейтингу інноваційних країн.

Україна сягнула 6-річного максимуму привабливості 2

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: