Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рівень інвестиційної привабливості України сягнув 6-річного максимуму

Riveń investycijnoї pryvablyvosti Ukraїny sjagnuv 6-ričnogo maksymumu

Індекс інвестиційної привабливості України складається з 2008 року. Найменші значення було зафіксовано в 2014-2015 роках, що було пов'язане з політичною та економічною нестабільністю. Цьогоріч цей показник досяг свого максимуму
Indeks investycijnoї pryvablyvosti Ukraїny skladajeťsja z 2008 roku. Najmenši značennja bulo zafiksovano v 2014-2015 rokah, ščo bulo pov'jazane z polityčnoju ta ekonomičnoju nestabiľnistju. Cogorič cej pokaznyk dosjag svogo maksymumu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Індекс інвестиційної привабливості України за результатами опитування компаній-членів ЄБА досяг максимального значення з 2011 року. Тепер він становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою. Що вплинуло на покращення рейтингу. У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше. Водночас негативними факторами залишаються військові дії на Сході, темпи реформ та вплив тіньової економіки. Нагадаємо також, що за рік Україна піднялася з 56 на 50 місце в рейтингу інноваційних країн.

Індекс інвестиційної привабливості України за результатами опитування компаній-членів ЄБА досяг максимального значення з 2011 року. Тепер він становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою.

Що вплинуло на покращення рейтингу

У числі позитивних факторів прискорення дерегуляції, відкритість державних даних і впровадження електронних сервісів, спрощення дозвільних процедур при будівництві, впровадження інституту приватних виконавців судових рішень та інше. Водночас негативними факторами залишаються військові дії на Сході, темпи реформ та вплив тіньової економіки. Нагадаємо також, що за рік Україна піднялася з 56 на 50 місце в рейтингу інноваційних країн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: