fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Майстерня архітекторів у Києві збирає 100 тис грн

Majsternja arhitektoriv u Kyjevi zbyraje 100 tys grn
Розпочалася краудфандингова компанія для підтримки створення OSTRIV LAB. Тут обіцяють організувати майстерню, що поєднає творчих студентів-архітекторів, дизайнерів, інженерів і активних містян
Rozpočalasja kraudfandyngova kompanija dlja pidtrymky stvorennja OSTRIV LAB. Tut obicjajuť organizuvaty majsternju, ščo pojednaje tvorčyh studentiv-arhitektoriv, dyzajneriv, inženeriv i aktyvnyh mistjan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ідея створення майстерні була з початку заснування Науково-мистецької платформи Острів у 2013 році. Проте через великі обсяги необхідних ресурсів та відсутність фінансування облаштували лише подієвий майданчик та робочий простір. На часі дізнатися, де з’явиться нова майстерня. Особливості проекту OSTRIV LAB. Організатори проекту планують перетворити Острів у осередок культури та творчості, що буде інтегрований у життєдіяльність міста. На жаль, районна адміністрація не може оплатити витрати, пов’язані з ремонтом приміщень для майстерні. Майстерню буде оснащено лазерним та фрезерним станком, плазморізкою, плоттером, набором столярних та обробних інструментів, комп’ютерною технікою та обладнанням для освітніх заходів.   Після завершення ремонтних робіт на початку осені планується проведення практичних воркшопів. Якщо завершити кампанію вдасться успішно, то фонд Відродження пообіцяв подвоїти суму, яку буде зібрано на Спільнокошті. У планах Науково-мистецької платформи Острів залучити 100 тис грн. Майстерню ми бачимо як такий собі медіум між студентами Київського Національного університету будівництва і архітектури та інших вишів інженерного, архітектурного та дизайнерського спрямування та жителями Соломянського району, які стануть замовниками та кінцевими користувачами виробів Ostriv Lab.. . .
Реклама 👇 Замовити

Ідея створення майстерні була з початку заснування Науково-мистецької платформи «Острів» у 2013 році. Проте через великі обсяги необхідних ресурсів та відсутність фінансування облаштували лише подієвий майданчик та робочий простір. На часі дізнатися, де з’явиться нова майстерня.

Особливості проекту OSTRIV LAB

Організатори проекту планують перетворити «Острів» у осередок культури та творчості, що буде інтегрований у життєдіяльність міста. На жаль, районна адміністрація не може оплатити витрати, пов’язані з ремонтом приміщень для майстерні. Майстерню буде оснащено лазерним та фрезерним станком, плазморізкою, плоттером, набором столярних та обробних інструментів, комп’ютерною технікою та обладнанням для освітніх заходів.

Майстерня архітекторів у Києві збирає 100 тис грн 1

 

Після завершення ремонтних робіт на початку осені планується проведення практичних воркшопів. Якщо завершити кампанію вдасться успішно, то фонд «Відродження» пообіцяв подвоїти суму, яку буде зібрано на «Спільнокошті». У планах Науково-мистецької платформи «Острів» залучити 100 тис грн.

Майстерню ми бачимо як такий собі медіум між студентами Київського Національного університету будівництва і архітектури та інших вишів інженерного, архітектурного та дизайнерського спрямування та жителями Солом'янського району, які стануть замовниками та кінцевими користувачами виробів Ostriv Lab.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: