fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС утвердив безвідсоткові торгові квоти для України

JeS utverdyv bezvidsotkovi torgovi kvoty dlja Ukraїny
Додаткові торгові преференції з нульовою ставкою за ввізним митом діятимуть для восьми груп товарів. Офіційне рішення буде опубліковано на сайті Європарламенту і набуде чинності восени 2017 року
Dodatkovi torgovi preferenciї z nuľovoju stavkoju za vviznym mytom dijatymuť dlja vośmy grup tovariv. Oficijne rišennja bude opublikovano na sajti Jevroparlamentu i nabude čynnosti voseny 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рада ЄС схвалила домовленість з Європейським парламентом про обсяги тимчасових додаткових торгових преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України. Додаткові торгові преференції ЄС діятимуть на групи таких товарів:. мед — 2,5 тис тонн;  перероблені томати — 3 тис тонн; виноградний сік — 500 тонн; овес — 4 тис тонн;  пшениця — 65 тис тонн;  кукурудза — 625 тис тонн; ячмінь — 325 тис тонн; злакові крупи та гранули — 7,8 тис тонн. Надаючи додаткові тимчасові торговельні преференції Європарламент хоче підтримати поточні реформи, посилити позиції малих і середніх підприємств і надати необхідний стимул для збільшення торговельних потоків. Це — економічна і політична підтримка для нашої країни, а також позитивний результат нашої спільної роботи з європейськими колегами, представниками Мінекономрозвитку та МЗС.. Ольга Трофімцева. заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції.
Реклама 👇 Замовити

Рада ЄС схвалила домовленість з Європейським парламентом про обсяги тимчасових додаткових торгових преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Додаткові торгові преференції ЄС діятимуть на групи таких товарів:

  • мед — 2,5 тис тонн;
  •  перероблені томати — 3 тис тонн;
  • виноградний сік — 500 тонн;
  • овес — 4 тис тонн;
  •  пшениця — 65 тис тонн;
  •  кукурудза — 625 тис тонн;
  • ячмінь — 325 тис тонн;
  • злакові крупи та гранули — 7,8 тис тонн.

Надаючи додаткові тимчасові торговельні преференції Європарламент хоче підтримати поточні реформи, посилити позиції малих і середніх підприємств і надати необхідний стимул для збільшення торговельних потоків.

Це — економічна і політична підтримка для нашої країни, а також позитивний результат нашої спільної роботи з європейськими колегами, представниками Мінекономрозвитку та МЗС.

Ольга Трофімцева, заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції

Теґи: експорт, ЄС
Джерело: ЛIГА.Бiзнес

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: