fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Syngenta відкрила науково-дослідницьку станцію в Україні

Syngenta vidkryla naukovo-doslidnyćku stanciju v Ukraїni
В селі Чумаковське Дніпропетровської області відбулося відкриття науково-дослідницької станції компанії Syngenta. Як відзначив глава компанії Гаель Хілі, компанія хоче розвивати дослідницькі інновації в Україні та інтегрувати їх у глобальну наукову платформу Syngenta
V seli Čumakovśke Dnipropetrovśkoї oblasti vidbulosja vidkryttja naukovo-doslidnyćkoї stanciї kompaniї Syngenta. Jak vidznačyv glava kompaniї Gaeľ Hili, kompanija hoče rozvyvaty doslidnyćki innovaciї v Ukraїni ta integruvaty їh u globaľnu naukovu platformu Syngenta
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Станція від Syngenta створена для дослідження селекційного матеріалу кукурудзи та соняшника, отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведених для кліматичних умов України. Чим оснащено нову станцію. Обєкт площею 1 тис м² включає офісну та лабораторну частину, сума інвестицій станції склала приблизно $ 1 млн. Об’єкт став четвертим за рахунком селекційним центром компанії по соняшнику, інші три діють у Франції, Аргентині, Індії. Унікальність даного селекційного центру полягає в оснащені. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для молекулярного аналізу тканин, лічильники насіння, машини для цифрового визначення маси тисячі насінин, очисні машини, селекційні молотарки. Дана лабораторія допоможе швидше виявляти гени стійкості до хвороб у нового селекційного матеріалу, що підвищить конкурентоспроможність гібридів компанії на ринку. Крім цього, лабораторія оснащена експрес-аналізаторами вмісту олії і олеїнової кислоти NMR Spinlock. Завдяки цьому обладнанню, результат аналізу з вмісту олії можна отримати за лічені секунди, а олеїнової кислоти – протягом 1 хв.
Реклама 👇 Замовити

Станція від Syngenta створена для дослідження селекційного матеріалу кукурудзи та соняшника, отримання нових ранніх гібридів з високим потенціалом, виведених для кліматичних умов України.

Чим оснащено нову станцію

Об’єкт площею 1 тис м² включає офісну та лабораторну частину, сума інвестицій станції склала приблизно $ 1 млн. Об’єкт став четвертим за рахунком селекційним центром компанії по соняшнику, інші три діють у Франції, Аргентині, Індії. Унікальність даного селекційного центру полягає в оснащені. Зокрема, для роботи станції було придбане обладнання для молекулярного аналізу тканин, лічильники насіння, машини для цифрового визначення маси тисячі насінин, очисні машини, селекційні молотарки.

Дана лабораторія допоможе швидше виявляти гени стійкості до хвороб у нового селекційного матеріалу, що підвищить конкурентоспроможність гібридів компанії на ринку. Крім цього, лабораторія оснащена експрес-аналізаторами вмісту олії і олеїнової кислоти NMR Spinlock. Завдяки цьому обладнанню, результат аналізу з вмісту олії можна отримати за лічені секунди, а олеїнової кислоти – протягом 1 хв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: