У Вінниці готуватимуть спеціалістів з обслуговування електромобілів

U Vinnyci gotuvatymuť specialistiv z obslugovuvannja elektromobiliv

Вінницький професійно-технічний навчальний заклад №11 в минулому році виграв грант та виготовив перший електромобіль. Тепер в училищі готуватимуть нових спеціалістів — слюсар з ремонту та обслуговування електромобілів

Vinnyćkyj profesijno-tehničnyj navčaľnyj zaklad №11 v mynulomu roci vygrav grant ta vygotovyv peršyj elektromobiľ. Teper v učylyšči gotuvatymuť novyh specialistiv — sljusar z remontu ta obslugovuvannja elektromobiliv

Вінницьке профтехучилище №11 виграв грант в 2016 році. На грантові кошти закупив літієві акумуляторні батареї. Наразі вже виготовили свій перший електромобіль.

Перспективи галузі 

За словами заступника директора департаменту освіти і науки у Вінницькій області Валерія Бачинського, ведуться перемовини з Китаєм про створення лабораторії на базі навчального закладу. Це дасть можливість запустити ще одну нову для України професію – слюсар з ремонту та обслуговування електромобілів.  Такої професії в Україні ще немає.

Нагадаємо, що в Україні представили суперкар Himera вартістю €700 тис. Автомобіль був презентований на NewCarsFest 2017, а після того виїхав з країни в Монако, де живе спонсор проекту.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: