fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Укренерго ініціює створення ради для захисту від кібератак

Ukrenergo inicijuje stvorennja rady dlja zahystu vid kiberatak
До неприбуткової організації повинні увійти всі великі інфраструктурні компанії, які мають значний вплив на економіку країни. Про це заявив на прес-конференції глава компанії Всеволод Ковальчук
Do neprybutkovoї organizaciї povynni uvijty vsi velyki infrastrukturni kompaniї, jaki majuť značnyj vplyv na ekonomiku kraїny. Pro ce zajavyv na pres-konferenciї glava kompaniї Vsevolod Kovaľčuk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Також глава Укренерго зазначив, що уже в понеділок буде звертатися з такою ініціативою до Уряду. В рамках організації повинен буде аналізуватися досвід окремих компаній із захисту від кібернетичних та інших загроз. Обґрунтування щодо створення ради Укренерго. За словами Ковальчука, така модель вже 15 років існує в США і довела свою ефективність. Важливо буде проаналізувати які дії сьогодні приймають для свого захисту українські та іноземні компанії, а також спільно виробити технічні рекомендації для підвищення безпеки інфраструктури та економіки в цілому. Коли на початку 2000-х США стали жертвою перших серйозних кібератак, а також зазнали збитків від різних відключень через певних дій, вони створили асоціацію, яка зараз вже перетворилася в неприбуткову організацію. У неї входить більшість великих інфраструктурних компаній, діяльність яких впливає на економіку країни в цілому.. . . Як зазначив очільник Укренерго, такі неприбуткові організації не повинні обмежуватися лише заходами для протистояння кібератакам. Їх діяльність може бути корисна для підвищення рівня безпеки у всіх сферах.
Реклама 👇 Замовити

Також глава Укренерго зазначив, що уже в понеділок буде звертатися з такою ініціативою до Уряду. В рамках організації повинен буде аналізуватися досвід окремих компаній із захисту від кібернетичних та інших загроз.

Обґрунтування щодо створення ради Укренерго

За словами Ковальчука, така модель вже 15 років існує в США і довела свою ефективність. Важливо буде проаналізувати які дії сьогодні приймають для свого захисту українські та іноземні компанії, а також спільно виробити технічні рекомендації для підвищення безпеки інфраструктури та економіки в цілому.

Коли на початку 2000-х США стали жертвою перших серйозних кібератак, а також зазнали збитків від різних відключень через певних дій, вони створили асоціацію, яка зараз вже перетворилася в неприбуткову організацію. У неї входить більшість великих інфраструктурних компаній, діяльність яких впливає на економіку країни в цілому.

Як зазначив очільник Укренерго, такі неприбуткові організації не повинні обмежуватися лише заходами для протистояння кібератакам. Їх діяльність може бути корисна для підвищення рівня безпеки у всіх сферах.

Джерело: ФОКУС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: