На Kickstarter з’явився український ґаджет для стрункої постави

Na Kickstarter z’javyvsja ukraїnśkyj ğadžet dlja strunkoї postavy

Розробники Mevics задумались про те, що люди проводять не менш ніж 10-15 годин на добу на роботі, в школі та вдома — і понад 80% страждає від проблем з хребтом. Тому виникла ідея створити помічника, який піклуватиметься про поставу

Rozrobnyky Mevics zadumalyś pro te, ščo ljudy provodjať ne menš niž 10-15 godyn na dobu na roboti, v školi ta vdoma — i ponad 80% straždaje vid problem z hrebtom. Tomu vynykla ideja stvoryty pomičnyka, jakyj pikluvatymeťsja pro postavu

Mevics — це невеликий пристрій, який буде з вами протягом усього дня. Він підходить для кожного, хто проводить свій час в офісі, за заняттями спортом спорт і стане незамінним для дітей. Ґаджет допомагає контролювати поставу під час роботи.

Як функціонує розробка

Ґаджет закріплюється під одягом за допомогою магніту чи липучки і вібрує кожен раз, коли людина горбиться чи сидить у неправильному положенні. Для його роботи необхідний смартфон, з яким він синхронізується.

Додаток Mevics Арр відстежує та відображає поточне положення хребта, збирає й аналізує дані про активність людини, а також дає змогу керувати пристроєм. Розробники також додали у пристрій можливість фітнес-трекінгу, режим для тих, хто постійно сидить в офісі, а також він може підлаштовуватися і допомагати дітям у випрацьовуванні правильної постави.

Скільки коштує новинка

Стартова ціна продукту — $49.

Ми хотіли показати людям, що підтримувати здоровий образ життя і залишатися у формі легко, навіть з офісною роботою. Mevics забезпечує правильне позиціонування спини та правильне дихання, оскільки наше здоров'я напряму залежить від нашої постави.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: