fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Kickstarter підкорює новий український ґаджет

Kickstarter pidkorjuje novyj ukraїnśkyj ğadžet
Розробники Mevics задумались про те, що люди проводять не менш ніж 10-15 годин на добу на роботі, в школі та вдома — і понад 80% страждає від проблем з хребтом. Тому виникла ідея створити помічника, який піклуватиметься про поставу
Rozrobnyky Mevics zadumalyś pro te, ščo ljudy provodjať ne menš niž 10-15 godyn na dobu na roboti, v školi ta vdoma — i ponad 80% straždaje vid problem z hrebtom. Tomu vynykla ideja stvoryty pomičnyka, jakyj pikluvatymeťsja pro postavu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Mevics — це невеликий пристрій, який буде з вами протягом усього дня. Він підходить для кожного, хто проводить свій час в офісі, за заняттями спортом спорт і стане незамінним для дітей. Ґаджет допомагає контролювати поставу під час роботи. На часі дізнатися, як підтримати проект на Kickstarter. Як функціонує розробка. Ґаджет закріплюється під одягом за допомогою магніту чи липучки і вібрує кожен раз, коли людина горбиться чи сидить у неправильному положенні. Для його роботи необхідний смартфон, з яким він синхронізується. Додаток Mevics Арр відстежує та відображає поточне положення хребта, збирає й аналізує дані про активність людини, а також дає змогу керувати пристроєм. Розробники також додали у пристрій можливість фітнес-трекінгу, режим для тих, хто постійно сидить в офісі, а також він може підлаштовуватися і допомагати дітям у випрацьовуванні правильної постави. Скільки коштує новинка Kickstarter. Стартова ціна продукту — $49. Ми хотіли показати людям, що підтримувати здоровий образ життя і залишатися у формі легко, навіть з офісною роботою. Mevics забезпечує правильне позиціонування спини та правильне дихання, оскільки наше здоровя напряму залежить від нашої постави.. . .
Реклама 👇 Замовити

Mevics — це невеликий пристрій, який буде з вами протягом усього дня. Він підходить для кожного, хто проводить свій час в офісі, за заняттями спортом спорт і стане незамінним для дітей. Ґаджет допомагає контролювати поставу під час роботи. На часі дізнатися, як підтримати проект на Kickstarter.

Як функціонує розробка

Ґаджет закріплюється під одягом за допомогою магніту чи липучки і вібрує кожен раз, коли людина горбиться чи сидить у неправильному положенні. Для його роботи необхідний смартфон, з яким він синхронізується.

Додаток Mevics Арр відстежує та відображає поточне положення хребта, збирає й аналізує дані про активність людини, а також дає змогу керувати пристроєм. Розробники також додали у пристрій можливість фітнес-трекінгу, режим для тих, хто постійно сидить в офісі, а також він може підлаштовуватися і допомагати дітям у випрацьовуванні правильної постави.

Скільки коштує новинка Kickstarter

Стартова ціна продукту — $49.

Ми хотіли показати людям, що підтримувати здоровий образ життя і залишатися у формі легко, навіть з офісною роботою. Mevics забезпечує правильне позиціонування спини та правильне дихання, оскільки наше здоров'я напряму залежить від нашої постави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: