fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Збройні сили України увійшли в ТОП-30 армій світу

Zbrojni syly Ukraїny uvijšly v TOP-30 armij svitu
У щорічному рейтингу бойової потужності держав світу «Military Strenght Ranking» збройні сили України посіли 30 сходинку. Загалом до переліку цього року увійшли 132 країни
U ščoričnomu rejtyngu bojovoї potužnosti deržav svitu «Military Strenght Ranking» zbrojni syly Ukraїny posily 30 shodynku. Zagalom do pereliku ćogo roku uvijšly 132 kraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У рейтингу Military Strenghth Ranking враховують понад 50 чинників, серед яких географічні особливості країни, виробництво та споживання певних ресурсів. Не беруть до уваги наявність ядерної зброї та особливості державного керівництва. На часі дізнатися більше про рейтинг, в якому беруть участь збройні сили різних країн. Як створювався підсумковий рейтинг. Підсумковий рейтинг — це число з чотирма знаками після коми. За методикою Global Firepower, в ідеалі індекс держави повинен бути рівний 0,0000, але досягнути високого показника насправді неможливо. Найсильнішими цього року визнали збройні сили США — 0,0871. Україна має індекс — 0,5715, а поряд із нашою державою у рейтингу розташувалися армії Швеції та Чехії, а на останній сходинці — Суринам. Для порівняння військової могутності автори використовують складну методику, в якій враховуються понад 50 різних чинників. При цьому задля більшої обєктивності застосовується система бонусних і штрафних балів. Список складають під егідою британського University of St Andrews.
Реклама 👇 Замовити

У рейтингу «Military Strenghth Ranking» враховують понад 50 чинників, серед яких географічні особливості країни, виробництво та споживання певних ресурсів. Не беруть до уваги наявність ядерної зброї та особливості державного керівництва. На часі дізнатися більше про рейтинг, в якому беруть участь збройні сили різних країн.

Як створювався підсумковий рейтинг

Підсумковий рейтинг — це число з чотирма знаками після коми. За методикою Global Firepower, в ідеалі індекс держави повинен бути рівний 0,0000, але досягнути високого показника насправді неможливо. Найсильнішими цього року визнали збройні сили США — 0,0871. Україна має індекс — 0,5715, а поряд із нашою державою у рейтингу розташувалися армії Швеції та Чехії, а на останній сходинці — Суринам.

Для порівняння військової могутності автори використовують складну методику, в якій враховуються понад 50 різних чинників. При цьому задля більшої об’єктивності застосовується система бонусних і штрафних балів. Список складають під егідою британського University of St Andrews.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: