fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартувала вступна кампанія із онлайн-інструментами

Startuvala vstupna kampanija iz onlajn-instrumentamy
29 червня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Подача заяв на вступ, як і торік, проходить лише онлайн. На часі дізнатися особливості вступу до українських вишів
29 červnja v Ukraїni startuvala vstupna kampanija do vyščyh navčaľnyh zakladiv. Podača zajav na vstup, jak i torik, prohodyť lyše onlajn. Na časi diznatysja osoblyvosti vstupu do ukraїnśkyh vyšiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що від сьогодні абітурієнти можуть створювати електронні кабінети. Реєстрація проходитиме на сайті ez.osvitavsim.ua. На часі дізнатися про те, як триватиме кампанія зі вступу. Особливості того, як триватиме кампанія зі вступу. Заповнити електронну заяву вступники зможуть з 12 липня до 26 липня. Подавати можна 9 заяв на 4 спеціальності, як в 1 виш, так і в 9. Оприлюднення рейтингових списків зарахування відбудеться не пізніше 12:00 1 серпня. Головною особливістю вступної кампанії цього року є застосування коефіцієнтів, які будуть множити на результат ЗНО вступника в залежності від регіонального і галузевого показників, а також приналежності до сільської місцевості. Наприклад, регіональний коефіцієнт для вишів, розташованих в Києві, становить 1, у Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові діє коефіцієнт 1,01, в вузах Донецької або Луганської області — 1,03, у всіх інших містах України — 1,02. Додаткові бали додаватимуть тим, хто обиратиме природничі та технічні науки, а ще бали доплюсовуватимуть випускникам сільських шкіл. До речі, навпроти кожної заяви на вступ, потрібно буде вказати пріоритет від 1 до 9. 1 — це така спеціальність в певному вузі, на якій студент хоче вчитися насамперед. Далі до 9 — по низхідним принципом.  
Реклама 👇 Замовити

Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що від сьогодні абітурієнти можуть створювати електронні кабінети. Реєстрація проходитиме на сайті ez.osvitavsim.ua. На часі дізнатися про те, як триватиме кампанія зі вступу.

Особливості того, як триватиме кампанія зі вступу

Заповнити електронну заяву вступники зможуть з 12 липня до 26 липня. Подавати можна 9 заяв на 4 спеціальності, як в 1 виш, так і в 9. Оприлюднення рейтингових списків зарахування відбудеться не пізніше 12:00 1 серпня.

Головною особливістю вступної кампанії цього року є застосування коефіцієнтів, які будуть множити на результат ЗНО вступника в залежності від регіонального і галузевого показників, а також приналежності до сільської місцевості. Наприклад, регіональний коефіцієнт для вишів, розташованих в Києві, становить 1, у Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові діє коефіцієнт 1,01, в вузах Донецької або Луганської області — 1,03, у всіх інших містах України — 1,02. Додаткові бали додаватимуть тим, хто обиратиме природничі та технічні науки, а ще бали доплюсовуватимуть випускникам сільських шкіл.

До речі, навпроти кожної заяви на вступ, потрібно буде вказати пріоритет від 1 до 9. 1 — це така спеціальність в певному вузі, на якій студент хоче вчитися насамперед. Далі до 9 — по низхідним принципом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: