fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці готуються до запуску власного технопарку

U Vinnyci gotujuťsja do zapusku vlasnogo tehnoparku
Нещодавно у Вінниці відбулися збори волонтерів міського IT-кластеру. Наступний етап співпраці — долучення громадськості до запуску Вінницького технопарку. Влада міста пропонує представникам технологічного бізнесу з усієї України долучитися до обговорення формату майбутнього центру технологічного підприємництва
Neščodavno u Vinnyci vidbulysja zbory volonteriv miśkogo IT-klasteru. Nastupnyj etap spivpraci — dolučennja gromadśkosti do zapusku Vinnyćkogo tehnoparku. Vlada mista proponuje predstavnykam tehnologičnogo biznesu z usijeї Ukraїny dolučytysja do obgovorennja formatu majbutńogo centru tehnologičnogo pidpryjemnyctva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На сьогоднішній момент у Вінниці розробляється концепція технопарку, що має стати креативним центром розвитку сучасних інновацій та підтримки бізнесу. Для того, аби врахувати побажання майбутніх резидентів, проводиться анкетування та збір ідей і пропозицій через онлайн-форму. Що таке технопарк і навіщо він потрібен у Вінниці. Технопарк – це науково-інноваційний центр, територіально виділений комплекс, який обєднує в собі організації, фірми, обєднання, що охоплюють весь цикл здійснення інноваційної діяльності, починаючи від ґенерації нових ідей і завершуючи випуском та реалізацією наукоємної продукції. Технопарк співпрацює з провідними університетами, науковими організаціями, включає сервісні і виставочні комплекси. У межах технопарків можлива діяльність венчурних фірм і венчурних фондів. Кінцева мета діяльності — зростання економіки як на локальному, так і на загальнодержавному рівнях із залученням новітніх технологій та можливостей, що із ними пов’язані. Як долучитися до коцепції Вінницького технопарку. З метою отримання побажань від громади міста відбувається відкрите опитування. Усі бажаючі стати резидентами чи партнерами технопарку у Вінниці можуть заповнити онлайн-форму. Місяць тому у Вінниці побували представники львівських технологічних компаній в рамках Lviv IT Tour — вони поділилися досвідом щодо створення міського IT-кластеру. Також нещодавно стало відомо про план створення у Львові власного технопарку та інфраструктурного комплексу, покликаного стати Галицькою Кремнієвою долиною.
Реклама 👇 Замовити

На сьогоднішній момент у Вінниці розробляється концепція технопарку, що має стати креативним центром розвитку сучасних інновацій та підтримки бізнесу. Для того, аби врахувати побажання майбутніх резидентів, проводиться анкетування та збір ідей і пропозицій через онлайн-форму.

Що таке технопарк і навіщо він потрібен у Вінниці

Технопарк – це науково-інноваційний центр, територіально виділений комплекс, який об’єднує в собі організації, фірми, об’єднання, що охоплюють весь цикл здійснення інноваційної діяльності, починаючи від ґенерації нових ідей і завершуючи випуском та реалізацією наукоємної продукції. Технопарк співпрацює з провідними університетами, науковими організаціями, включає сервісні і виставочні комплекси. У межах технопарків можлива діяльність венчурних фірм і венчурних фондів. Кінцева мета діяльності — зростання економіки як на локальному, так і на загальнодержавному рівнях із залученням новітніх технологій та можливостей, що із ними пов’язані.

Як долучитися до коцепції Вінницького технопарку

З метою отримання побажань від громади міста відбувається відкрите опитування. Усі бажаючі стати резидентами чи партнерами технопарку у Вінниці можуть заповнити онлайн-форму.

Місяць тому у Вінниці побували представники львівських технологічних компаній в рамках Lviv IT TourУ Вінниці готуються до запуску власного технопарку 1Повний автобус IT — вони поділилися досвідом щодо створення міського IT-кластеру. Також нещодавно стало відомо про план створення у ЛьвовіУ Вінниці готуються до запуску власного технопарку 2У Львові восени 2017-го почнуть будувати IT-парк власного технопарку та інфраструктурного комплексу, покликаного стати «Галицькою Кремнієвою долиною».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: