fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЗВТ із Канадою розпочне роботу з 1 серпня

ZVT iz Kanadoju rozpočne robotu z 1 serpnja
Вже за місяць українські експортери зможуть скористатися новими можливостями, що надає Угода про вільну торгівлю з Канадою. 98 % української продукції матиме ставку мита 0%
Vže za misjać ukraїnśki eksportery zmožuť skorystatysja novymy možlyvostjamy, ščo nadaje Ugoda pro viľnu torgivlju z Kanadoju. 98 % ukraїnśkoї produkciї matyme stavku myta 0%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив на своїй сторінці у Facebook, що вільна торгівля між Україною та Канадою почнеться з 1 серпня. Чиновник розмістив офіційний документ канадського Міністерства закордонних справ, у якому йдеться про те, що влада країни завершила всі необхідні процедури для того, щоб угода набула чинності. Умови Угоди про вільну торгівлю з Канадою. 8 березня 2017 року Верхня палата федерального парламенту Канади підтримала ратифікацію Угоди у другому читанні більшістю голосів. 14 березня, Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Відповідне рішення за основу та в цілому підтримали 272 нардепи. До моменту вступу в силу Угоди, діють ставки ввізного мита: готовий одяг — 17,2%, взуття — 9,7%, продукція транспортного машинобудування — 5,6%, овочі та фрукти — 3,8%, продукцію хімічної промисловості — 4,5%. І вже з моменту вступу в дію Угоди ці та інші групи товарів будуть вільними від мита. До речі, в 1 кварталі 2017 українські експортери у кілька сотень разів збільшили обсяг поставок до Канади: Спішу повідомити: вільна торгівля між Україною і Канадою стартує 1 серпня. Канада надіслала нам ноту про завершення ратифікаційних процедур pic.twitter.com/TwmBCvZJv5 — Andriy Shevchenko (@AShevch) 29 червня 2017 р.
Реклама 👇 Замовити

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів повідомив на своїй сторінці у Facebook, що вільна торгівля між Україною та Канадою почнеться з 1 серпня. Чиновник розмістив офіційний документ канадського Міністерства закордонних справ, у якому йдеться про те, що влада країни завершила всі необхідні процедури для того, щоб угода набула чинності.

Умови Угоди про вільну торгівлю з Канадою

8 березня 2017 року Верхня палата федерального парламенту Канади підтримала ратифікацію Угоди у другому читанні більшістю голосів. 14 березня, Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Відповідне рішення за основу та в цілому підтримали 272 нардепи.

ЗВТ із Канадою розпочне роботу з 1 серпня 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

До моменту вступу в силу Угоди, діють ставки ввізного мита: готовий одяг — 17,2%, взуття — 9,7%, продукція транспортного машинобудування — 5,6%, овочі та фрукти — 3,8%, продукцію хімічної промисловості — 4,5%. І вже з моменту вступу в дію Угоди ці та інші групи товарів будуть вільними від мита.

До речі, в 1 кварталі 2017 українські експортери у кілька сотень разів збільшили обсяг поставок до Канади:

ЗВТ із Канадою розпочне роботу з 1 серпня 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: